Hra je v Předběžném přístupu (Early access).

 

LEGO Worlds nabízí neomezené množství generováných otevřených světů vystavěných výhradně z Lego kostek. Hráč dostane plnou moc si svět přizpůsobit podle sebe a věnovat se v něm tomu, co ho zrovna napadne.


Momentálně se může pochlubit terraformingem, stavebními nástroji, odemknutelnými předměty a skrytými poklady, vozidly i jízdou na zvířatech a příšerách a denním / nočním cyklem. Seznam plánovaných funkcí a obsahu je docela dlouhý a obsahuje upravování charakterů, další prostředí a zbraně, život pod vodní hladinou i pod zemí i možnost podělit se o in-game výtvory.


Ve hře najdeme kostky a charaktery s několika současných i klasických Lego setů a můžeme očekávat, že Warner bude postupně nabízet další.

 

 

 

LEGO Worlds

Hra je v Předběžném přístupu (Early access).   LEGO Worlds nabízí neomezené množství generováných otevřených světů vystavěných výhradně z Lego kostek. Hráč dostane plnou moc si svět přizpůsobit podle sebe a věnovat se v něm tomu, co ho zrovna napadne. Momen ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

153 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku