Lego Indiana Jones 2: Adventure Continous - LEGO® Indiana Jones 2: The Adventure Continues spojuje zábavu a kreativní stavění z kostek LEGO s nápady, odvahou a non-stop odvážnou akcí s nejznámějšími filmovými hrdiny. S jedinečností a vtipem zpracovává všechny filmy s Indiana Jonesem - poprvé včetně posledního filmu Indiana Jones a Království křišťálové lebky – LEGO Indiana Jones 2 sleduje eskapády Dr. Jonese od džunglí Jižní Ameriky až po ruiny v Peru a ještě dál.

 

 

Klikněte zde pro otestování Vašeho počítače

Minimální požadavky:

CPU: Intel P3 1.0 GHz or AMD Athlon XP
CPU SPEED: 1 GHz
RAM: 256 MB RAM. 512 MB RAM required for Windows Vista
OS: Windows XP, Windows Vista
VIDEO CARD: 128 MB Graphics card with Shader Model 2.0 Capability (NVIDIA GeForce4 Ti [GeForce FX 5200 for Vista] / ATI Radeon 8500 [Radeon 9500 for Vista] / Intel 945G [Intel 965G for Vista])
TOTAL VIDEO RAM: 128 MB
3D: Yes
HARDWARE T&L: true
PIXEL SHADER: 1.3
SOUND CARD: Yes
DVD-ROM: 8X Speed DVD-ROM drive

Doporučené požadavky:

CPU: Intel P4 3.0 GHz or AMD Athlon 64
CPU SPEED: 3 GHz
RAM: 512 MB RAM. 1 GB RAM recommended for Windows Vista
OS: Windows XP, Windows Vista
VIDEO CARD: 512 MB Graphics card with Shader Model 3.0 Capability
TOTAL VIDEO RAM: 512 MB
3D: Yes
HARDWARE T&L: Yes
PIXEL SHADER: 3.0
VERTEX SHADER: 3.0
SOUND CARD: Yes
DVD-ROM: 8X Speed DVD-ROM drive

  1. V internetovém prohlížeči si otevřete webové stránky služby Steam a vytvořte si účet. V případě, že už ve službě Steam účet vytvořený máte, tento bod můžete vynechat.
  2. Stáhněte si instalační balíček služby Steam a aplikaci nainstalujte na svůj počítač. V aplikaci se přihlašte do Vašeho účtu.
  3. Po přihlášení v aplikaci zvolte záložku „Knihovna“, v levém dolním rohu okna zvolte „Přidat hru“ a v menu „Aktivovat produkt ve službě Steam“.
  4. Aktivační okno proklikejte až do bodu, kdy po Vás bude vyžadováno vepsání aktivačního kódu, a do pole zkopírujte Váš zakoupený kód ke hře, poté potvrďte.
  5. Jakmile dojde k úspěšné aktivaci kódu, budete vyzvání ke stažení hry skrze službu Steam. Hru budete moci nalézt v knihovně Vašich her, odkud budete mít možnost hru spustit a kdykoliv znovu nainstalovat.

Videonávod naleznete zde.

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures

Lego Indiana Jones 2: Adventure Continous - LEGO® Indiana Jones 2: The Adventure Continues spojuje zábavu a kreativní stavění z kostek LEGO s nápady, odvahou a non-stop odvážnou akcí s nejznámějšími filmovými hrdiny. S jedinečností a vtipem zpracovává všechny ...

Anglická lokalizace

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

59 Kč -5%

56 Kč

+49 Kč

+49 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku