Hra LEGO Harry Potter: Years 5-7 založená na posledních třech knihách a čtyřech filmech o Harrym Potterovi vezme hráče na hrdinské dobrodružství v Mudlovském a kouzelnickém světě.  Od Zobí ulice v Kvikálkově po Příčnou ulici, Prasinky a Bradavice, potkají hráči nové postavy, nové výzvy a nová kouzla, a připraví se tak na závěrečný střet s Lordem Voldemortem.

 

  • Naučte se a použijte nové amulety a kouzla, včetně Kleteb, které se nepromíjí.
  • Ovládněte pokročilé soubojové schopnosti a postavte se Voldemortovým smrtijedům.
  • Odemkněte si přes 100 postav, včetně Fenrira Šedohřbeta, Bellatrix Lestrangeové a profesora Slughorna.
  • Prozkoumejte nové lokace jako Ministerstvo kouzel nebo Godrikův důl.
  • Zahrajte si s páteli nebo členy rodiny díky jednoduchému naskoč/vyskoč kooperativnímu multiplayeru s dynamickým split-screenem.

 

 

 

HARRY POTTER postavy, názvy a související indicie jsou ochranné známky společnosti © Warner Bros Entertainment Inc., Harry Potter Publishing Rights © JKR. WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM a © Warner Bros Entertainment Inc (s10)

LEGO Harry Potter léta 5-7

Hra LEGO Harry Potter: Years 5-7 založená na posledních třech knihách a čtyřech filmech o Harrym Potterovi vezme hráče na hrdinské dobrodružství v Mudlovském a kouzelnickém světě.  Od Zobí uli ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

349 Kč -75%

87 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku