Poškozený obal.
Nenechte se omezovat návody a postavte si to, co vás baví. Ať už je to domek, auto nebo zvíře, Velký kreativní box Lego to nechá jen na vaší fantazii. Součástí sady jsou kostky různých velikostí a barev, ale nesmí chybět ani rozmanité množství speciálních dílů. Pokud chcete postavit dům či hrad, určitě se neobejdete bez oken a dveří. Láká vás spíš bagr nebo motorka? To se vám budou určitě hodit kola! Box je vhodným základem pro úplné začátečníky, ale i jako rozšiřující sada k jiným stavebnicím Lego. A je dodáván v praktické plastové krabici, kam můžete kostky po každém hraní uklidit.

Kostky všude, kam se podíváte

Velký kreativní box obsahuje 790 dílků, a to od běžných kostek ve 33 barvách až po speciální součástky, jako jsou okna, dveře a kola.
Kostky všude, kam se podíváte
 

Co si postavíte dneska?

Nenechte se omezovat návody a raději upusťte uzdu své fantazie. Z univerzální sady kostek můžete postavit cokoliv vás zrovna napadne.

Co si postavíte dneska?

Pro nováčky i profíky

Možná je to vaše první stavebnice, možná už jste ostříleným „stavbařem“ kostek Lego a jen potřebujete rozšířit svou sbírku.
Pro nováčky i profíky
 

A je uklizeno!

Sadu dostanete v praktickém plastovém boxu, kam můžete kostky po každém hraní uklidit. Už se vám tak nestane, že byste nějaký důležitý dílek ztratili!
A je uklizeno!

Přílohy:

Návod - Lego Classic 10698 Velký kreativní box

LEGO Classic 10698 Velký kreativní box*

Poškozený obal. Nenechte se omezovat návody a postavte si to, co vás baví. Ať už je to domek, auto nebo zvíře, Velký kreativní box Lego to nechá jen na vaší fantazii. Součástí sady jsou kostky různých velikostí a barev, ale nesmí chybět ani rozmanité množství ...

Fyzický produkt

Skladem u dodavatele

1 499 Kč -32%

1 018 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku