Tak dobře, poslouchejte všichni! Kvůli tomuhle mi starosta visí za zadkem jako kýla, a chce na tom případu vás, hoši. Nemám páru, proč zrovna vás. Stáli jste tohle oddělení víc peněz než všechny ostatní okresky v celým státu dohromady!

 

Každopádně povedete tým policajtů v LA a půjdete proti všem špatným hochům, které potkáte, takže tam bude pořádně horko! A to nezmiňuju VELKÝHO šéfa, Havajskýho Mo. Jasně, bude to nebezpečný, ale sakra, není to nic, co už byste nedělali.

 

LA Cops je rychlá, akcí nacpaná 3D střílečka zasazená do prostředí policie sedmdesátých let v LA snažící se vykonávat tvrdou práci v tvrdém městě.

 

Chytrý systém zaměřování vám dovolí takticky rozmístit vaše policisty, zatímco likvidujete zločince v reálném čase.

 

Když si zakoupíte tuto hru tak dostanete:

  • 8 hlavních úrovní. Každá úroveň je rozdělena do několika sekcí, dohromady čítajících dvacet částí.
  • Výběr ze 6 policistů, přičemž každý má svoje vlastnosti, které mohou být vylepšovány za zkušenostní body získané během hraní.
  • Taktická hra. Ovládejte 2 policisty najednou.
  • Pět zbraní k likvidaci zločinců zahrnujících pistole, samopaly, brokovnice, útočné pušky a granátomety.
  • Zničitelné prostředí.
  • 9 cutscén vyprávějících příběh těchto policistů ve 3D.
  • Plus rockový soundtrack, který byste si měli pouštět pěkně nahlas!

LA Cops

Tak dobře, poslouchejte všichni! Kvůli tomuhle mi starosta visí za zadkem jako kýla, a chce na tom případu vás, hoši. Nemám páru, proč zrovna vás. Stáli jste tohle oddělení víc peněz než všechny ostatní okresky v celým státu dohromady!   Každopádně povedete ...

Dodání do 24hod.

389 Kč -13%

337 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku