Vstupte do ztraceného světa Kairo. Prozkoumejte rozsáhlé opuštěné monumenty. Oživte zvláštní starověké stroje. Pomalu odkryjte skutečný význam Kaira a naplňte jeho úžasný osud.

 

Kairo je atmosférická 3D hra o prozkoumávání a řešení hádanek. Vytvořil ji Richard Perrin, autor bílé komnaty, ozvučení mají na svědomí Wounds (Bartosz Szturgiewicz).

 

Hlavní vlastnosti:

  • Průzkum - Cestujte zvláštním světem plným abstraktní architektury. Každá místnost je unikátní, takže je pořád co objevovat.
  • Řešení hádanek - Opravujte prastaré zapomenuté stroje, abyste pomalu přivedli svět znovu k životu.
  • Vyprávění příběhu pomocí prostředí - Vyprávění bez tradičních dialogů nebo textů. Příběh Kaira je vyprávěn samotným světem. Věci, které najdete, vám pomáhají pomalu odkrývat původní účel této záhadné země.
  • Atmosférický Soundtrack - Hudba pomáhá tvarovat podobu země a naplní vás dostatečným množstvím údivu a respektu.
  • Podpora Oculus Rift - Plně se ponořte do světa Kairo díky Oculus Rift VR headsetu. (jen PC & Mac)

 

Kairo

Vstupte do ztraceného světa Kairo. Prozkoumejte rozsáhlé opuštěné monumenty. Oživte zvláštní starověké stroje. Pomalu odkryjte skutečný význam Kaira a naplňte jeho úžasný osud.   Kairo je atmosférická 3D hra o prozkoumávání a řešení hádanek. Vytvořil ji Rich ...

Dodáme do 24 hodin

Digitálně na e-mail!

22 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku