Odehrávající se několik let po Just Cause 2, hrajete opět za Rica Rodrigueze, který se vrací do své rodné země. Zde však zjistí, že jeho domov ovládl krutý diktátor Di Ravello. Od této chvíle se rozvíjí speciální druh devastace, který zvládne vyvolat jenom Rico.

Připravte se na více než 400 čtverečních mil naprosté svobody. Od oblohy, až po mořské dno budete, díky obrovskému arzenálu zbraní, vybavení a vozidel, rozsévat chaos těmi nejkreativnějšími a nejexplozivnějšími způsoby, jaké si jen dokážete představit. 

Ozbrojte se tedy širokou škálou zbraní od brokovnic a raketometů, až po protitankové zbraně a letecké útoky. Vyberte si z obrovské nabídky různých vozidel jako závodní čluny, tryskáče, vrtulníky, turbem poháněné sportovní vozy nebo superbiky. Všechno je k mání a se vším to bude pořádná jízda.

Just Cause 3

Odehrávající se několik let po Just Cause 2, hrajete opět za Rica Rodrigueze, který se vrací do své rodné země. Zde však zjistí, že jeho domov ovládl krutý diktátor Di Ravello. Od této chvíle se rozvíjí speciální druh devastace, který zvládne vyvolat jenom Ric ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

134 Kč

+199 Kč

-10% -13 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku