Jedná se o přihlašovací údaje do existujícího Steam účtu (nikoliv klíč), který obsahuje tuto hru! Pokud si přejete hru používat ze svého stávajícího účtu, zhlédněte si tento návod, jak na to.

Celkem nepřekvapivě je kladen důraz na autentičnost. Fanoušci filmové série se zkrátka mají cítit jako doma, a to nejen díky věrně zpracovaným dinosaurům a exotickému prostředí, ale také díky přítomnosti známých postav (např. Jeff Goldblum) či dokonce záběrům jako vystřiženým z velkého plátna.

 

Dále ve vývojářském deníčku přijde na řadu byznys stránka vašeho dinoparku. Starat se o zvířátka, krmit je, léčit, nebo dokonce „vyrábět“ nová je jedna věc, ale když toto úsilí nepřitáhne dostatek platících zákazníků, pak si nemůžete říkat úspěšný podnikatel. Nevydělávají nutně jen dinosauři. Lidé musí také jíst, odskočit si, a děti vyžadují suvenýry. Je přitom jen na vás, kterému odvětví budete věnovat víc pozornosti.

 

Na hru samozřejmě nahlížíte z ptačí perspektivy, ale kdykoliv si můžete zazoomovat až do pomyslného pohledu první osoby a prohlédnout si roztodivné vyhynuliny z nebezpečné blízkosti. Stejně jako návštěvníci parku v těch podivných koulích, které jste mohli vidět ve filmu.


© 1996–2018 Tiscali Media, a.s. ISSN 1801-5131

 

 

Klikněte zde pro otestování Vašeho počítače

Minimální požadavky:

  • CPU: Intel i5-2300/AMD FX-4300
  • CPU SPEED: Info
  • RAM: 8 GB
  • OS: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
  • VIDEO CARD: nVidia GTX 660 (2GB) /AMD Radeon 7850 (2GB)
  • FREE DISK SPACE: 8 GB

Jurassic World Evolution (Steam Účet)

Jedná se o přihlašovací údaje do existujícího Steam účtu (nikoliv klíč), který obsahuje tuto hru! Pokud si přejete hru používat ze svého stávajícího účtu, zhlédněte si tento návod, jak na to.Celkem nepřekvapivě je kladen důraz na autentičnost. Fanoušci filmové ...

Anglická lokalizace

GetYourGift

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

1 499 Kč -13%

1 299 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku