Hra „IS Defense” se odehrává v prostředí politické fikce, v roce 2020, ve kterém probíhá nehorší expanze ISIS. Pod vládou Islámského státu je nyní celá severní Afrika a šíří tak genocidní pojetí světového řádu. Silně vyzbrojený, početný a připravený na všechno, Islámský stát zahajuje invazi do Evropy přes Středozemní moře.

Jste operátorem stacionárního kulometu jednotek NATO a vaším úkolem je bránit pobřeží Evropy. Než hrdinsky padnete, musíte zastavit co největší počet útočníků. Máte k dispozici podpůrné síly NATO, kulomet a raketomet. Jak bude postupovat čas, během vaší statečné obrany budete mít možnost vylepšit vybavení, statistiky a armádní hodnost, která ovlivní efektivitu přivolané podpory.

Tato hra je naším malým vedlejším projektem a osobním vetem vůči nedávným událostem na Blízkém východě. Také je to pokus o vzkříšení mrtvého žánrů her typu „Operation Wolf“ nebo „Beach Head“ díky současnému a modernímu pojetí.

IS Defense

Hra „IS Defense” se odehrává v prostředí politické fikce, v roce 2020, ve kterém probíhá nehorší expanze ISIS. Pod vládou Islámského státu je nyn&i ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

110 Kč -9%

100 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku