ITSP je z boku nahlížená 2D hra v otevřeném světě kombinující akci a řešení puzzlů. V roli mimozemšťana ovládáte malý létající talíř a pouštíte se do boje s temnou životní formou, která nakazila místní hvězdu a z ní celou soustavu včetně domovské planety hlavního hrdiny. Létající talíř lze během hry vylepšovat a pro jeho mechanické rameno získávat i nové zbraně a vybavení umožňující přístup do nových lokací. Hra vyniká především unikátní vizuální podobou. To má na svědomí animátor Michel Gagné. Právě jeho série krátkých animovaných klipů Insanely Twisted Shadow Puppets byla prvotní inspirací pro vzhled hry. 

Kromě singleplayer kampaně je zde kooperativní mod až pro čtyři hráče jménem Lantern Run. Úkolem je dopravit svítilnu skrz tunely do co největší vzdálenosti. Tunely jsou plné nepřátel, přes které je nutné se dostat, a z levé strany obrazovky ohrožuje hráče neustále postupující monstrum. Konečná vzdálenost po zničení svítilny primárně rozhoduje o výsledném skóre. 

Shadow Planet vyšla již v srpnu 2011 na XBLA. Po více jak půl roce se dostala i na PC. Součástí PC verze je rozšíření Shadow Hunters, které je na konzoli prodávané samostatně. Jedná se o nový kooperativní mod, který volně navazuje na konec kampaně. Úkolem hráčů je zde chránit výbušninu a dopravit jí skrz nepřátelské území do cílového místa.

Insanely Twisted Shadow Planet

ITSP je z boku nahlížená 2D hra v otevřeném světě kombinující akci a řešení puzzlů. V roli mimozemšťana ovládáte malý létající talíř a pouštíte se do boje s temnou životní formou, která nakazila místní hvězdu a z ní celou soustavu včetně domovské planety hlavn ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

50 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku