Nejděsivější na noční můře Jonathana je to, že se mu to asi vůbec nezdá…

 

Inmates je psychologický horor s prvky hádanek, ve kterém musíš objevovat pravdu ohledně tvého uvěznění a poznat temná tajemství zdevastovaného vězení, ve kterém se nacházíš.

Probouzíš se z noční můry, Jonathane. Jenže, opravdu skončila? Nacházíš se v obskurní cele a nemáš tušení, jak ses do ní dostal. Jsi vyděšený a dezorientovaný, ale cítíš ještě něco: bolestný pocit déjà vu. Pokoušíš se sám sebe přesvědčit, že je to jen zlý sen. Bohužel, lze jen souhlasit s hlasem vycházejícím ze starého rádia, věci nejsou tak jednoduché, jak bys chtěl, aby byly.

 

Ponoř se do vlastní psychiky a snaž se v tomto znepokojujícím hororu si zachovat  zdravé smysly.

 

Charakteristika hry:

  • Vstup do interakce s okolím, abys mohl odhalit pravdu
  • Intenzivní a komplikované hádanky
  • Hutná atmosféra
  • Zneklidňující scenérie
  • Grafika vysoké kvality poháněná Unreal Engine 4
  • Plná podpora gamepadu
  • Odhadovaný čas hry: 3-4 hodiny

 

 

 

 

Inmates © 2017 Davit Andreasian. Developed by Davit Andreasian. Licensed exclusively worldwide to and published by Iceberg Interactive B.V. All brands, product names, and logos are trademarks or registered trademarks of their respective owners. All rights reserved. Made in Armenia.

Inmates

Nejděsivější na noční můře Jonathana je to, že se mu to asi vůbec nezdá…   Inmates je psychologický horor s prvky hádanek, ve kterém musíš objevovat pravdu ohledně tvého uvěznění a poznat temná tajemství zdevastovaného vězení, ve kterém se nacházíš. Probouz ...

Dodáme do 24 hodin

Digitálně na e-mail!

126 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku