Připravte se na jednu z nejakčnějších stříleček v herní historii! Každá úroveň je plná nepřátel a cílů ke zničení! V první hře budete bojovat s mimozemskými jednotkami, které se pokouší vyhladit lidskou civilizaci. Jako voják budete používat různá vozidla a bránit životně důležité základny na Zemi proti útočícím vojskům. Ve druhé hře se stanete vojákem mimozemšťanů a budete chránit jejich domovský svět proti armádě lidí.

 

Obě hry jsou proslulé rychlou akcí, zástupy a zástupy nepřátel a úžasnou hratelností. Tento balíček se skvěle hodí jak pro ostřílené hráče stříleček, tak pro sváteční hráče. Obsahuje hromady zábavy!

 

Hlavní vlastnosti:

  • Akční hra odehrávající se jak na zemi, tak ve vzduchu.
  • Jakmile skončíte s obranou Země proti mimozemské invazi, můžete si zahrát pokračování a zachránit mimozemský svět před lidskou odplatou!
  • Pokud bylo vaše PC příliš pomalé, aby zvládlo Incoming na konci 90. let, nyní máte šanci zkusit hru znovu!


Incoming + Incoming Forces

Připravte se na jednu z nejakčnějších stříleček v herní historii! Každá úroveň je plná nepřátel a cílů ke zničení! V první hře budete bojovat s mimozemskými jednotkami, kter&ea ...

Dodání do 24hod.

219 Kč -75%

54 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku