Poté co ohromila stovky tisíc fanoušků toužící po těžké temné post-apokalyptické akční hře na konzolích, I Am Alive, průlomová survival adventura, konečně přichází i na PC.

 

I Am Alive uvádí hráče jako jednoho z osamělých přeživších ve velkém, uvěřitelném a hlavně temném post-apokalyptickém světě. Právě jeden rok po události světového kataklyzmu byla vyhlazená většina lidské rasy, jako jeden z posledních lidí na planetě musíte svést souboj o přežití v rozbořeném městě a pokusit se nalézt svou ztracenou ženu a dceru.

 

Hlavní vlastnosti: 

  • Optimalizováno pro hru na PC: Více možností, jak vést boj o přežití. Nový easy mód přináší neomezený počet oživení a nabízí tak jemnější, shovívavější úvod do I Am Alive. Díky Replay módu vám bude umožněno se vrátit zpět v čase a kdykoliv znovu odehrát libovolný level a odkrýt tak více tajemství, alternativních cest a skrytých surovin. Prozkoumejte temnotu, post-apokalyptický svět s jedinečnou atmosférou, a to ve vyšším rozlišení a v ostřejším grafickém zpracování, s plně přizpůsobitelným grafickým nastavením, konfigurovatelným ovládáním myši a klávesnice či gamepadu a užijte si své dobrodružství přesně tak, jak se vám zlíbí.
  • Objevujte zničené město: Nalezněte svou vlastní cestu skrze temné a nebezpečné ulice zamořené toxickým prachem a odpadky. Ve snaze nalézt pár posledních neobjevených surovin vyšplhejte na pozůstatky posledních stojících mrakodrapů. Neustále si dávejte pozor na ostatní přeživší - někteří z nich jsou přátelští a potřebují vaši pomoc, jiní jsou zase vystrašení k smrti, ale většina z nich udělá vše pro to, aby vás navždy poslala pod zem.
  • Souboje založené na lsti: I když jakýkoliv zápas může mít pro vás smrtelné následky, střelivo na vaši obranu je velkou vzácností. Využijte podvodných triků, abyste se bez újmy dokázali vypořádat s nepřátelskými skupinami a ušetřili si tak drahocenné kulky pro případ nejvyšší potřeby. Dávejte si ale dobrý pozor, někteří z nepřátel mohou vaše triky odhalit a vy tak přijít o život.

 

 

© 2012 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. I Am Alive, Ubisoft, a logo společnosti  Ubisoft jsou ochrannými známkami společnosti Ubisoft Entertainment ve Spojených státech amerických a/nebo jiných zemích. Vytvořeno a vyvinuto společností Darkworks a Ubisoft.

I Am Alive (PC) DIGITAL

Poté co ohromila stovky tisíc fanoušků toužící po těžké temné post-apokalyptické akční hře na konzolích, I Am Alive, průlomová survival adventura, konečně přicház&iacu ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

165 Kč -6%

155 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku