PŘI HLEDÁNÍ MATEŘSKÉ PLANETY MUSÍŠ PROBÁDAT TAJEMSTVÍ POUŠTĚ!

Homeworld: Deserts of Kharak je pozemní RTS, prequele legendárního Homeworld a Homeworld 2!

Shromáždi flotilu a veď ji k vítězství na tekutých píscích Kharak. Nová super produkce tvůrců Homeworld a Company of Heroes přenese hráče do pouště Kharak, kde se za každým písečným přesypem skrývá nebezpečí.

Charakteristika hry:

  • POZNEJ POČÁTKY LEGENDY. Na Kharaku byl objeven tajemný zdroj energie ukrytý hluboko v poušti. Poznej příběh Rachel S'Jet, vědeckého důstojníka stojícího v čele smělé výpravy při hledání zdrojů záhadného signálu. Expedice, která může být záchranou anebo také likvidací všech kmenů Kharak.
  • TĚŽKÉ VYBAVENÍ. Převezmi kontrolu nad flotilou silných vozidel - od šikovných a lehkých bojových vozidel až po masivní, těžké křižníky. Armáda byla vybudována, aby dobyla poušť!
  • GIGANTICKÝ SVĚT. Bojuj na rozlehlých mapách v moři dun, hlubokých kráterů a zrádných kaňonů – znázorněných s mimořádnou pečlivostí na detaily a v doposud nebývalém měřítku.
  • TAKTICKÝ BOJ. Získej převahu v boji, využij členitosti terénu! Rozestav jednotky na vyvýšeninách, organizuj nástrahy podél linie písečných přesypů, odstřihni nepřátelským jednotkám ústupovou cestu v kaňonech. Zvol si odpovídající taktiku, atakuj zásobovací linii nebo bojové jednotky nepřítele.
  • STRATEGICKÁ ROZHODNUTÍ. Tvé šance na přežití záleží na výběru vhodných jednotek, rozvaze při manažování zásob  a na rozvoji nových technologií.
  • MULTIPLAYER ONLINE. Absolvuj urputné souboje online s přáteli v boji o nadvládu a moc nad pouštěmi Kharak!

 

© 2016 Battlestar, LLC. Published and distributed by Gearbox Software. Homeworld, Gearbox and the Gearbox Software logos are registered trademarks, and Deserts of Kharak and the Homeworld logo are trademarks, all used courtesy of Gearbox Software, LLC.

Homeworld Deserts of Kharak

PŘI HLEDÁNÍ MATEŘSKÉ PLANETY MUSÍŠ PROBÁDAT TAJEMSTVÍ POUŠTĚ! Homeworld: Deserts of Kharak je pozemní RTS, prequele legendárního Homeworld a Homeworld 2! Shromáždi flotilu a ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

999 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku