Jako záhadný profesionální zabiják musíte nepozorovaně a takticky řešit problémy, abyste přijali, vykonali a dokončili svůj úkol s minimální pozorností a maximální efektivitou. Za určitou cenu máte přístup k těm nejprohnanějším zařízením, ovšem to, jak je využijete určí, jestli sami ukončíte kariéru jako milionář, nebo odejdete do "věčného důchodu".
Hitman je nejdokonalejší a nejbohatší atentátník na světě, nicméně je sužován svou znepokojivou minulostí - podvodem a "genetickou řezničinou". Geniální příběh se vyvíjí v průběhu pěti kapitol plných akce, jež Vám zastaví tep srdce. Pamatujte, svět kontraktů smrti odměňuje spíše bystrý intelekt, než rychlý prst na spoušti.
Vlastnosti

  • Plánujte každý úkol, abyste získávali různé zbraně, data ze systémů pozorování a přístup k různým cestám, jak úkol splnit.
  • Zdokonalte své dovednosti díky obsáhlým tréninkům obratnosti a zacházení se zbraní.
  • Dostaňte se k zbraním z černého trhu, návnadám, pastím a personálu díky inovativnímu systému peněžních odměn.
  • Umělá inteligence redefinuje žánr "Thinking Shooter" - střílečky, u kterých musíte myslet. 
  • Poutavá a vyzrálá zápletka tažena ohromující filmovou vizáží.
  • Průlomový 3D engine nabízí úplnou fyziku objektů, deformace, modelování zbraní a nepřekonané animace postav.

Hitman Codename 47

Jako záhadný profesionální zabiják musíte nepozorovaně a takticky řešit problémy, abyste přijali, vykonali a dokončili svůj úkol s minimální pozorností a maximální ...

Dodání do 24hod.

119 Kč -63%

44 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku