Vezmi jednu z nejnovějších, zábavných a fascinujících figurkových her v posledních letech. Spoj ji s moderní technologií. Přidej absurdně dobrý grafický styl a hodně doplňkového obsahu. To je recept na jednu z nejvíce excitujících, půvabných a okouzlujících strategických her, jaké dokážeš objevit.

 

Heroes of Normandie je rychlá. Velíš malým družstvům ve scénářích různých rozměrů, v samotném středu kampaně D-Day. V duchu originální figurkové hry je hra pompézní a zábavná, a zároveň plná subtilních taktických rozhodnutí a nabízí široký rozsah jedinečných jednotek, vybavení a výkonnosti.

 

Spousta způsobů, jak hrát: ukonči tři plnoprávné kampaně, bojuj v rychlých šarvátkách, přežij minikampaň ve stylu rogue like, nebo můžeš vyzvat kámoše v multiplayerovém režimu.

 

Tato hra je po okraj vyplněna obsahem, ale protože to je spíše celý herní systém než pouze samostatná hra, očekávej rozvinutí mnoha opcí rozšiřujících dojmy z rozehrávky v blízké budoucnosti.

 

Charakteristika hry:

  • Tři různé armády (plus francouzské odbojové hnutí) a tři kampaně dostupné od samotného počátku.
  • Desítky jedinečných jednotek, výzbroj a schopnosti pro každý národ.
  • Idylické vesničky, řeky, mosty, budovy, pytle s pískem, bunkry, pšeničná pole a lesy ve hře najdeme: Normandie je živá.
  • Režim rychlé bitvy s mnoha připravenými mapami a armádami, abys mohl okamžitě vstoupit do akce.
  • Rychlé bitvy mohou být rozehrávány v režimu singleplayer nebo multiplayer.
  • Inovativní a bezstarostný přístup ke strategii: akce je rychlá, ale rozhodnutí jsou stále zajímavá a významná.

Heroes of Normandie

Vezmi jednu z nejnovějších, zábavných a fascinujících figurkových her v posledních letech. Spoj ji s moderní technologií. Přidej absurdně dobrý grafický styl a hodně doplňkov&e ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

699 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku