Gun Metal je futuristická akční hra, ve které usednete do kokpitu plně transformovatelného prototypu bojového vozidla známého jako Havoc Suit.

 

Havoc Suit, prototyp bojového vozidla, se stává poslední nadějí na záchranu lidstva před neúnavným nepřítelem. Jen tento 10 metrů vysoký, areználem ničivých zbraní a schopností okamžitě se změnit na obratnou stíhačku vybavený impozantní bojový stroj může zastavit invazi!

 

Jako Havoc Suit bojujte s pozemními nepřáteli nebo se mrknutím oka změňte na obratnou stíhačku a zapojte se do vysokorychlostních vzdušných soubojů. V každém případě se připravte na šílenou akci a úžasnou grafiku.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Bojujte se zástupy nepřátel ve 14 neuvěřitelných misích.
  • Otřeste zemí, nohama rozdrťe skály, kácejte stromy.
  • Trhejte části z tyčících se budov a srovnejte se zemí celá města!
  • Vybavte se širokou nabídkou ničivých zbraní.

Gun Metal

Gun Metal je futuristická akční hra, ve které usednete do kokpitu plně transformovatelného prototypu bojového vozidla známého jako Havoc Suit.   Havoc Suit, prototyp bojového vozidla, se stá ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

219 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku