Příběh se odehrává osmnáct měsíců po událostech Gears of War 2, ztrátě lidské pevnosti Jacinto. Marcus, Baird, Dom společně pokračují ve svém boji za záchranu lidské civilizace, jakož i bitva proti Locustám a čelí novým hrozbám zevnitř planety v režimu kampaně.

Na co se můžete těšit?

  • Fascinující filmový příběh, který zaujme hráče v důvěrně intenzivní akční hře
  • Multiplayer 5 proti 5, stejně jako i čtyři hráči v kampaňi co-op režimu
  • Nové režimy hry pro více hráčů, včetně ´Best Mode režimu´ - nabízí nový pohled na hru, kde převezmete roli Lokustích hord a jejich různé variace!
  • Nové mapy, včetně: Příkop, které nabízí působivou písečnou bouři, která snižuje viditelnost a další jako Overpass, Mercy, Checkout a Thrashball.
  • Nové zbraně, včetně: Bayonetu, Retro Lancer, zkrácená brokovnice, OneShot - těžká odstřelovací puška, která střílí přes štíty, kdy překvapivě jeden výstřel zabije, Zápalné granáty, Digger Launcher a jemné vylepšení na staré oblíbené Hammerburst a Classic Lancer. Nezapomeňte, že každá zbraň má nyní svůj vlastně provedený pohyb!

Gears of War 3 XBOX 360

Příběh se odehrává osmnáct měsíců po událostech Gears of War 2, ztrátě lidské pevnosti Jacinto. Marcus, Baird, Dom společně pokračují ve svém boji za záchranu lidské civilizace, jakož i bitva proti Locustám a čelí novým hrozbám zevnitř planety v režimu kampaně ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Xbox 360

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

349 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku