Gauntlet, klasická kooperativní akční hra pro 4 hráče, se vrací v úplně novém zpracování! Hrajte za jednoho ze čtyřech různých hrdinů v intenzivní podzemní vyvražďovačce monster s kombinací unikátně vytvořených a náhodně generovaných úrovní k prozkoumání. Bojujte s nekonečnými zástupy nepřátel při putování vašem a vašich přátel za poklady a slávou jak v lokálním, tak online kooperačním multiplayeru. Zaútočte na temnotu už toto léto na PC!

 

  • Nový Gauntlet zážitek: Klasické akční prolézání podzemí bylo spojeno s inovativními prvky, aby hráči čelili maximální výzvě.
  • Onlinový a gaučový kooperativní multiplayer: Vyrazte sami, pokud si troufnete, nebo s vašimi přáteli v kooperaci pro 4 hráče na stejné obrazovce nebo online. Vaši přátelé se můžou stát nepřáteli, až začnete soutěžit, kdo dosáhne více zabití a sesbírá víc zlata.
  • Čtyři klasické postavy: Čryři klasické postavy hry Gauntlet: Bojovník, Valkýra, Elf a Čaroděj, se vrací s lépe odlišenými herními styly a vlastními unikátními dovednostmi.
  • Objevte nové síly: Hráči můžou vyčistit podzemí od zlata a jiné kořisti, aby si pak odemkli mystické relikvie, které jim umožní používat nové smrtící schopnosti. Ale pozor - pokud je použijete špatně, můžou být zdraví škodlivé!
  • Jak zemřete? Náhlé úmrtí zvláštními a překvapivými způsoby vám můžou způsobit nejen ďábelské pasti, zástupy příšer nebo epičtí bossové, ale dokonce i vaši přátelé.

 

 

GAUNTLET software © 2014 Warner Bros. Entertainment Inc. Vyrobeno studiem Arrowhead Game Studios. Všechny ostatní ochranné známky a autorská práva jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

GAUNTLET a všechny související součásti jsou ochrannými známkami a © Warner Bros. Entertainment Inc. WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s14)


Gauntlet

Gauntlet, klasická kooperativní akční hra pro 4 hráče, se vrací v úplně novém zpracování! Hrajte za jednoho ze čtyřech různých hrdinů v intenzivní podzemní vyvražďovačce monste ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

499 Kč -89%

53 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku