Hra F1 2012 je navržena tak, aby byla co nejvěrohodnější pro fanoušky formule 1 a pohltila každého nadšence do tohoto nádherného sportu. Na hráče proto čeká vášeň, rychlost i sláva tohoto okouzlujícího a adrenalinového světa. Ve hře je přítomna řada nových funkcí, hra představuje značný herní i technologický pokrok a nabízí i kooperační a kompetitivní multiplayerový režim. Pomocí nového výukového režimu nazvaného „Young Driver Test“ se hráči mohou snadno seznámit se světem formule 1 a naučit se zacházet s těmito citlivými a úžasnými auty.

  • Režim šampionů: V F1 2012 potkáte slavné hvězdy formule 1 – Kimiho Räikkönena, Lewise Hamiltona, Jensona Buttona, Fernanda Alonsa, Sebastiana Vettela a Michaela Schumachera. Ty všechny musíte postupně porazit, abyste se stali jediným šampionem formule 1.
  • Sezonní výzva: Kariéra v F1 2012 rozdělená do deseti závodů. V tomto režimu začíná hráč v horším týmu a musí si zvolit stejně zkušeného soupeře, kterého je pak nutné v řadě závodů porazit. Za odměnu získá nové, lepší auto. Tímto způsobem se nakonec může propracovat až na samý vrchol a jezdit za věhlasné závodní týmy.
  • Zkouška mladého řidiče: Noví hráči se mohou nechat uvést do světa formule 1 a naučit se řídit formuli tak, že si zajedou zkušební trať u Abú Dhabí. Tento režim se nechává inspirovat běžnou praxí a hráči v něm mohou usednout za volant vozů patřících týmům Red Bull, Ferrari nebo McLaren. Během výuky se naučí například i to, jak používat systémy KERS a DRS.

Formula 1, F1 2012

Hra F1 2012 je navržena tak, aby byla co nejvěrohodnější pro fanoušky formule 1 a pohltila každého nadšence do tohoto nádherného sportu. Na hráče proto čeká vášeň, rychlost i sláva tohoto okouzlujícího a adrenalinového světa. Ve hře je přítomna řada nových fun ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

78 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku