Koncem XXI. století klimatické změny způsobily globální spustošení. Vojenské sily Kolektivu, „The Collective“, se rozmístily po celé zemi. Přidej se ke hnutí odporu a začni bojovat!Přizpůsob svoji jedinečnou frakci v reálném čase, bojuj v soubojích pro jednoho hráče nebo v multiplayeru. Nejsi jen velitel, ale také inženýr, máš neomezenou moc nad jednotkami, továrnami, superzbraněmi a také ekonomikou frakcí.

 

Spravuj plány nově vzniklé frakce, přizpůsob je, rozvíjej a vytvoř neustále se vyvíjející továrny a jednotky. Díky propracovanému stromu technologií, „Tech Tree“, můžeš mezi misemi odblokovat další komponenty, které použiješ pro návrhy bojových jednotek.Čím víc technologických vychytávek odblokuješ, tím pokročilejší a silnější buidou tvé návrhy.


Díky stromu technologií metahry zdroje získané v bojích ti umožní odblokování nových možností a výběr archetypů, obrnění, pohybů, zbraní a také speciálních schopností takových jako stealth a regenerace, díky kterým se stane tvá frakce jedinečnou.Nakonec získáš přístup k nejsilnějším možnostem včetně řady smrtících superzbraní, kterými zaútočíš na své nepřátelé.

 

Vytvoř frakci

Uprav konstrukce všech jednotek (pěchoty, lehkých vozidel, těžkých vozidel a letadel) pomocí množství zbraní, podpůrných a pohybových zařízení. Přidej regenerační pancíř tvému lehkému vozidlu nebo protitankové dělo letadlu. Připrav se na každou situaci a každého nepřátele.

Trvalý strom technologií

Díky každé vyhrané bitvě v libovolném režimu vylepšuješ technologie své frakce pomocí různých vědeckých cest - rozvíjení stromu technologií odemkne plány.

Dynamická příběhová kampaň

Hnutí odporu chce vytvořit novou sílu, se kterou bude nutné počítat. Zahraj si vzrušující příběhovou kampaň, která otestuje tvou schopnost reagovat a přizpůsobovat se rostoucí hrozbě ze strany Kolektivu.

Online multiplayer

Připoj se až k sedmi dalším hráčům v různých online režimech pro intenzivní taktickou spolupráci a protiakci na vyhrazených serverech.

Forged Battalion

Koncem XXI. století klimatické změny způsobily globální spustošení. Vojenské sily Kolektivu, „The Collective“, se rozmístily po celé zemi. Přidej se ke hnutí odporu a začni bojov ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

369 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku