Malá holčička klidně spinká se svým medvídkem Teddym, když náhle... se ze skříňky vynoří příšera a jejího oblíbeného plyšáka ukradne. Dveře skříňky ale vrznou a holčička se probudí a vrhne se za příšerou do skříňky. Objeví se v kouzelném světě plném příšer a podivností, který musí prozkoumat, pomoct jeho obyvatelům a hlavně najít Teddyho. Dokáže se pak ale dostat zpátky do reálného světa?

 

  • Inventář se používá tradičním způsobem známým z point'n'click adventur. Prostě jen chytněte a přetáhněte předmět, kam potřebujete.
  • Pro interakci s prostředím můžete také kliknout kamkoliv na obrazovku.
  • Potkáte dvě postavy, které vám pomohou s vaším putováním.
  • Ukládat hru můžete kdykoliv, a když umřete, vrátíte se automaticky na uloženou pozici, aniž byste museli pozici nahrávat.
  • Žádné rozhovory. Hádanky jsou hlavní náplní hry.


Finding Teddy

Malá holčička klidně spinká se svým medvídkem Teddym, když náhle... se ze skříňky vynoří příšera a jejího oblíbeného plyšáka ukradne. Dveře skříňky ale vrz ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

159 Kč -79%

32 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku