Nový Far Cry se bude odehrávat v Kyratu, nezkrotném regionu, v němž vládne despotický samozvaný král. V návaznosti na Far Cry 3 chtěli vývojáři posunout sérii na novou úroveň a vytvořit hru, která překvapí hráče a překoná veškerá očekávání. Používáním velkého množství vozidel, zbraní a zvířat budou hráči psát svůj vlastní příběh skrze celý exotický otevřený svět.

 

  1. V internetovém prohlížeči si otevřete webové stránky služby uPlay a vytvořte si účet. V případě, že už ve službě uPlay účet vytvořený máte, tento bod můžete vynechat.
  2. Stáhněte si instalační balíček služby uPlay a aplikaci nainstalujte na svůj počítač. V aplikaci se přihlašte do Vašeho účtu.
  3. Po přihlášení v aplikaci zvolte záložku menu v podobě tří horizontálních čar vedle položky „Novinky“ a v menu zvolte „Aktivovat klíč“.
  4. V aktivačním okně zkopírujte do patřičného pole Váš aktivační kód a pokračujte v aktivaci kliknutím na tlačítko „Aktivovat“.
  5. Jakmile dojde k úspěšné aktivaci kódu, budete vyzvání ke stažení hry skrze službu uPlay. Hru budete moci nalézt v knihovně Vašich her, odkud budete mít možnost hru spustit a kdykoliv znovu nainstalovat.

Videonávod naleznete zde.

 

Far Cry 4

  Nový Far Cry se bude odehrávat v Kyratu, nezkrotném regionu, v němž vládne despotický samozvaný král. V návaznosti na Far Cry 3 chtěli vývojáři posunout sérii na novou úroveň a vytvořit hru, která překvapí hráče a překoná veškerá očekávání. Používáním velké ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma uPlay

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

255 Kč -22%

198 Kč

+49 Kč

+49 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku