Vina je mrazivý pocit...

 

Hra Fahrenheit (v Severní Americe známá jako Indigo Prophecy) byla vydaná v roce 2005 a znamenala průlom v interaktivním vyprávění příběhu, protože balancoval na pomezí filmu a hry. Vytvořila tak svého druhu nový žánr zábavního průmyslu. Nová, remasterovaná edice nabízí aktualizovanou grafiku, plnou podporu ovladače a – co je hlavní – je postavená na necenzurované mezinárodní verzi původní hry.

 

Díky bohatému mnohovrstevnému vyprávění, novátorské prezentaci a mrazivému soundtracku od hollywoodského skladatele Angela Badalementiho představuje Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered absolutní podobu vražedné záhady a to jak pro navrátilce, tak i pro nové fanoušky.

 

Vlastnosti:

  • Interaktivní drama – Intuitivní ovládací rozhraní velkolepá prezentace na rozdělené obrazovce skvěle doplňují temný noirový příběh hry.
  • Vysoká úroveň znovuhratelnosti – Díky rozvětveným dialogům a několika možným konců je každé rozehrání úplně jiné.
  • Několik postav – Zažijte příběh očima čtyř různých hratelných postav, každý jej vnímá ze zcela jiné perspektivy.
  • Plně namluvený scénář – Každý řádek z rozsáhlého scénáře byl nadabován profesionálními herci a to v angličtině, francouzštině, němčině a španělštině.
  • Filmový soundtrack – Fahrenheit obsahuje orchestrální soundtrack složený Angelem Badalamentim, který se proslavil svou spoluprácí s režisérem Davidem Lynchem.
  • Nesestříhaná verze hry – Na rozdíl od verze vydané ve Spojených státech, Remastered edice nebyla sestříhaná ani jinak zcenzurovaná, a obsahuje všechny scény z původní hry.

 

 

Klíčová vylepšení:

  • Grafika ve vysokém rozlišení – Všechny textury byly předělány do HD.
  • Plná podpora ovladače – Hru si zahrajete i na ovladačích od Sony a Microsoftu.
  • Porovnání grafiky naživo – Hráči mohou přepínat mezi aktualizovanou grafikou a tou původní. Stačí stisknout jediné tlačítko.

 

 

© 2015 Published and distributed by Aspyr Media, Inc. “Aspyr” and the Aspyr “star” logo are federally registered trademarks of Aspyr Media, Inc. Mac and the Mac logo are trademarks of Apple Computer, Inc., registered in the U.S. and other countries. The ratings icon is a trademark

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered

Vina je mrazivý pocit...   Hra Fahrenheit (v Severní Americe známá jako Indigo Prophecy) byla vydaná v roce 2005 a znamenala průlom v interaktivním vyprávění příběhu, protože balancoval na pomezí filmu a hry. Vytvořila tak svého druhu nový žánr zábavního prů ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

199 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku