V divokém světě, kde přetrvává souboj člověka a přírody; stanete se lovcem nebo kořistí? Tvůrci Left 4 Dead, vývojáři z Turtle Rock Studios, přináší Evolve: next-generation multiplayer střílečku, kde se čtyři lovci postaví proti hráči řízeným monstrům. Sesbírejte odvahu, vytrénujte své schopnosti predátora a podstoupte adrenalinové 4v1 zápasy. 

 

Co nás čeká?  4V1 – Najděte čtyři přátele, kteří s Vámi podstoupí lov na bestii!

 

Lovte společně nebo zemřete každý sám – Vyberte si herní styl, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Chcete být profík přes pasti, ten chlápek s pořádným kvérem a nebo medic? K úspěšnému zvládnutí bude potřeba týmové spolupráce.

 

Divoká planeta - Ani fauna, ale ani flora vám nedají nic zadarmo. Dejte si pozor, aby Vás nezabila nějaká z přírodních katastrof. Nebo je naopak využijte proti soupeřům.

 

Tvorba charakteru – S dalším levelem odemkněte vždy nové upgrady, skiny a perky pro oblíbeného lovce nebo monstrum. Všechny vaše úspěchy se budou zaznamenávat v žebříčcích.

 

Bestie – Jako monstrum, osamocený predátor, musíte použít své divoké schopnosti a zvířecí instinkty k zabití svých soupeřů ze světa lidí.

 

Klikněte zde pro otestování Vašeho počítače

Minimální požadavky:

Operační systém: Windows 7 64-bit
Procesor: Core 2 Duo E6600 / Athlon 64 X2 6400
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 560 / ATI Radeon HD 5770
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 25 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compliant zvuková karta

Doporučené požadavky:

Operační systém: Windows 7 64-bit
Procesor: Core i7-920 / A8-3870K
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 670 / ATI Radeon R9 280
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 25 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compliant zvuková karta

Evolve Stage 2 (Founders Edition)

V divokém světě, kde přetrvává souboj člověka a přírody; stanete se lovcem nebo kořistí? Tvůrci Left 4 Dead, vývojáři z Turtle Rock Studios, přináší Evolve: next-generation multiplayer střílečku, kde se čtyři lovci postaví proti hráči řízeným monstrům. Sesbíre ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

850 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku