SBÍREJ. ROZVÍJEJ. BOJUJ. DOBÝVEJ.

 

Etherium je strategická hra reálného času ve světě science-fiction, ve kterém tři frakce bojují o tajemný a vzácný zdroj známý jako „Etherium”.

 

Starej se o zásoby, rozvíjej svou základnu a převezmi velení nad pěchotou, tanky, letadly a gigantickými kolosy války a bojuj nejen se svými nepřáteli, ale také i s anomáliemi počasí a tajemnými vedlejšími frakcemi v bohatém na strategické aspekty a opravdově RTS-ovém utkání. V dynamické kampani pro jednoho hráče, bohaté na detaily, rozvíjej své technologické možnosti a rozšiřuj své kolonie až po nejvzdálenější sektory vesmíru a vytvoř ohromnou flotilu.

 

Každá ze třech frakcí má své silné a slabé stránky a také diferencované taktické dovednosti velení jako nacházení mapy, kontrola klimatu nebo planetární bombardování. Definuj svoji vlastní strategii, rozhodni se - buď smeteš nepřítele útokem na jeho hlavní loď z povrchu planety, anebo rychle rozdrtíš jeho kolonie. V režimu pro více osob vytvoř družstvo nebo bojuj s ostatními v totálních bitvách maximálně pro 4 hráče!

 

Charakteristika hry:

  • 3 impéria s různými charakteristickými vlastnostmi, jednotkami a zvláštními dovednostmi
  • Dynamická kampaň, v níž každé rozhodnutí má význam
  • Dynamický systém kontroly počasí, které bezprostředně ovlivňuje tvoji strategii
  • Náročný režim pro více osob, ve kterém až 4 hráči mohou soupeřit v intenzivních střetech

 

 

 

  

©2014 Tindalos Interactive. Etherium is developed by Tindalos Interactive and published by Focus Home Interactive.Tindalos Interactive, Etherium and their logos are trademarks or registered trademarks from Tindalos Interactive. Focus, Focus Home Interactive and their logos are trademarks or registered trademarks from Focus Home Interactive. All rights reserved.

Etherium

  SBÍREJ. ROZVÍJEJ. BOJUJ. DOBÝVEJ.   Etherium je strategická hra reálného času ve světě science-fiction, ve kterém tři frakce bojují o tajemný a vzácný zdroj znám ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

152 Kč -3%

147 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku