EDF 5 je dokonalý protijed na všechny hry v otevřených světech, kde stále dokola někam jezdíte, plníte úkoly jako poslíček a sbíráte jeden předmět za druhým. Tohle je krystalicky čistá a nesmírně zábavná akce s béčkovým odérem a třeskutým humorem.
I když Earth Defense Force 5 vykračuje ve šlépějích obřích mravenců z předchozích dílů, nejde o pokračování. Příběh ignoruje všechny předchozí hry a odehrává se v nové realitě, kde dochází k teprve první invazi mimozemšťanů na Zemi.

Píše se rok 2022 a Earth Defense Force není organizací stvořenou díky spojenectví národů proti útoku vetřelců, ale soukromou vojenskou korporací. Při hraní je to ale úplně jedno. Úvod na základně je přesto pro fandy série nečekaný. Příběh na první pohled nehraje ani druhé housle a slouží jenom pro vysvětlení toho, na co zaútočíte a co při tom použijete. Není tomu ale úplně tak. Pojetí je totiž záměrně béčkové a odkazuje na sci-fi filmy z 50. a 60. let o mimozemských invazích à la Válka světů. Stejně tak je vidět inspirace japonskými Kaiju bijáky, v nichž města likvidují a požírají obří monstra jako Godzilla. Když ve vysílačce uslyšíte velitelku, jak naříká nad tím, že světové metropole padají jako mouchy, a přesvědčuje vás, že se lidstvo nedá, ani i když skončí v koncentračních táborech či co, a kolem vás skáčou obří pavouci, vyprsknete smíchy. V této hře se nic nedá brát vážně. Pošahaný příběh však není nic proti řečem spolubojovníků.

1. Přejděte na - http://store.steampowered.com/ a stáhněte klienta Steam (vpravo nahoře Download).

2.Nainstalujte aplikaci a přihlašte se svými údaji (vytvořte si účet, pokud ho nemáte).

3. Prosím pokračujte dle těchto instrukcí pro aktivaci klíče:

Přihlašte se do svého účtu.
Klikněte na záložku "Hry" (Games).
Vyberte "Aktivovat produkt ve službě Steam..." (Activate a Product on Steam...).
Postupujte dle instrukcí.
Po úspěšné aktivaci klíče, přejděte do Knihovny her a začněte stahovat.

----

1. Pokud obdržíte aktivační odkaz, vložte ho do prohlížeče. 

Odkaz může vypadat např. takto - https://getyourgift.eu/1E7205EFE6

2. Postupujte dle instrukcí.

3. Přihlašte se do Vašeho Steam účtu. 

4. Po příhlášení Vám náš účet automaticky zašle žádost o přátelství. 

5. Po příjmutí Vám obratem zašle hru.

 

Pokud máte s aktivací problém, napište nám.

Earth Defense Force 5

EDF 5 je dokonalý protijed na všechny hry v otevřených světech, kde stále dokola někam jezdíte, plníte úkoly jako poslíček a sbíráte jeden předmět za druhým. Tohle je krystalicky čistá a nesmírně zábavná akce s béčkovým odérem a třeskutým humorem.I když Earth ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Skladem u dodavatele

899 Kč

+39 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku