Rozšiřte svoji knihovnu her o kolekci nejlepších pařeb od Electronic Arts. S přístupem ke členství EA Access získáte již nyní hry jako jsou NHL 15, Fifa 15, Battlefield 4, Titanfall a nejnověji i Dragon Age Inquisition. Jen na Xbox One!

Hrajte zdarma:
S EA Access budete moci hrát tyto hry zdarma:
Dragon Age Inquisition, Titanfall, Battlefield 4, NHL 15, FIFA 15, NBA Live 15, Madden NFL 15, UFC, NFS Rivals, Peggle 2, Fifa 14 a Madden 14.

Plaťte méně - Díky členství EA Access získáte 10% slevu na všechny nákupy her od EA z obchodu v konzoli.

Hrajte jako první! díky členství EA Access získáte jako první přístup k demoverzím, betatestum a časově omezeným demoverzí největších novinek. Již nyní si můžete zahrát plnou verzi FIFA 16 jen na EA Access.

EA Access 1 Month Xbox One

Rozšiřte svoji knihovnu her o kolekci nejlepších pařeb od Electronic Arts. S přístupem ke členství EA Access získáte již nyní hry jako jsou NHL 15, Fifa 15, Battlefield 4, Titanfall a nejnověji i Dragon Age Inquisition. Jen na Xbox One! Hrajte zdarma: S EA Ac ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Xbox 360

Dodání do 24hod.

119 Kč -1%

117 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku