Season Pass

Objevte nové zdroje zábavy za zdmi města Harran! Pokud využijete nabídku Season Passu, získáte Dying Light: The Following zcela zdarma. V tomto na příběhu založeném rozšíření opouštíte městskou oblast a prozkoumáváte nebezpečnou krajinu, která je plná tajemných postav, smrtících nových zbraní a nečekaných úkolů. Uchopte volant terénní buggy, zamažte pneumatiky krví zombíků a na plný plyn zažijte kreativní brutalitu Dying Light. Kromě toho si můžete nyní vychutnat tři balíčky DLC. Vyzkoušejte své dovednosti v exkluzivních výzvách misí Cuisine & Cargo, získejte další zbraně a oblečky a zúčastněte se The Bozak Horde - kompetitivního herního módu pro ty nejlepší přeživší.

 

 

O hře Dying Light

Hra Dying Light představuje akční hru zaměřenou na přežití s perspektivou z prvního pohledu. Hra se odehrává v obrovském a nebezpečném otevřeném světě. Během dne se potuluješ po městském prostředí zdevastovaném záhadnou epidemií a hledáš zásoby a vyrábíš zbraně, které ti pomohou porazit hordy nemyslících nepřátel bažících po mase, které vytvořila nákaza. V noci se z lovce stává kořist, protože u infikovaných se znásobí síla a agresivita - ale ještě nebezpečnější jsou nocturnalové, nelidští predátoři, kteří opouští své roje, aby se nakrmili. Budeš potřebovat využít všechnu svou zručnost a jakékoli dostupné prostředky, aby ses dožil úsvitu.

 

DYING LIGHT © Techland 2013. Published and Distributed by Warner Bros. Home Entertainment Inc. WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc.

 

Dying Light - Season Pass

Season PassObjevte nové zdroje zábavy za zdmi města Harran! Pokud využijete nabídku Season Passu, získáte Dying Light: The Following zcela zdarma. V tomto na příběhu založeném rozšíření ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

306 Kč -26%

224 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku