Minimální požadavky:

OS: Windows 7 SP1
Procesor: 2 GHz Dual Core CPU
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Nvidia GeForce 8600 GS, ATI Radeon HD 3470
Pevný disk: 2 GB volného místa

Doporučené požadavky:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8 (32/64), Windows 10
Procesor: 2.6 Ghz Dual Core CPU
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: Nvidia GeForce GT 610, ATI Radeon HD 4650 Series or higher
Pevný disk: 2 GB volného místa

  1. V internetovém prohlížeči si otevřete webové stránky služby Steam a vytvořte si účet. V případě, že už ve službě Steam účet vytvořený máte, tento bod můžete vynechat.
  2. Stáhněte si instalační balíček služby Steam a aplikaci nainstalujte na svůj počítač. V aplikaci se přihlašte do Vašeho účtu.
  3. Po přihlášení v aplikaci zvolte záložku „Knihovna“, v levém dolním rohu okna zvolte „Přidat hru“ a v menu „Aktivovat produkt ve službě Steam“.
  4. Aktivační okno proklikejte až do bodu, kdy po Vás bude vyžadováno vepsání aktivačního kódu, a do pole zkopírujte Váš zakoupený kód ke hře, poté potvrďte.
  5. Jakmile dojde k úspěšné aktivaci kódu, budete vyzvání ke stažení hry skrze službu Steam. Hru budete moci nalézt v knihovně Vašich her, odkud budete mít možnost hru spustit a kdykoliv znovu nainstalovat.

Videonávod naleznete zde.

Dumb Little Creatures

...

Platforma Steam

Skladem u dodavatele

62 Kč -41%

36 Kč

+49 Kč

+49 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku