Drsné souboje Gokua a jeho přátel se opět vrátí!

 

POPRVÉ V HISTORII PŘICHÁZÍ SVĚT DRAGON BALL NA STEAMU!

 

DRAGON BALL XENOVERSE se vrací ke slavným bojům série a to s vaším vlastním avatarem, který bojuje po boku Trunkse a mnoha dalších postav. Je toto partnerství dosti silné na to, aby zasáhlo do soubojů a obnovilo časovou historii Dragon Ball do podoby, jakou známe? Nové prvky včetně záhadného Toki Toki City, nové herní mechanismy, nové animace postav a spousta dalších, které budou brzy oznámeny.

 

Herní prvky:

 

  • VLASTNÍ AVATAR  - Hráči si vytvoří svoji vlastní Dragon Ball postavu a zasadí ji do Dragon Ball světa. Vyberte si z klanů Earthling, Majin, Saiyan, Namekian nebo Frieza a začněte bojovat! 
  • NOVÁ LOKACE – Spící hodiny začnou znovu tikat v tajemném a futuristickém Toki Toki City.
  • MASTER SYSTÉM – Vyberte si jednu z původních postav Dragon Ball jako svého mistra, pod jehož vedením budete trénovat. Vaše dovednosti a trénink se bude lišit na základě toho, jakého mistra si zvolíte.  Váš mistr může také zasáhnout do boje, aby vám pomohl.
  • PONOŘTE SE DO HRY – Hra je inspirována jednou z nejslavnějších sérií, co byly kdy vytvořeny.
  • VYLEPŠENÝ HERNÍ KONCEPT – Zažijte nový, rychlý a technický soubojový systém.

 

 

©BIRD STUDIO / SHUEISHA, TOEI ANIMATION

©2013 DRAGON BALL Z the Movie Production Committee

Game ©2015 BANDAI NAMCO Games Inc.


DRAGON BALL XENOVERSE

Drsné souboje Gokua a jeho přátel se opět vrátí!   POPRVÉ V HISTORII PŘICHÁZÍ SVĚT DRAGON BALL NA STEAMU!   DRAGON BALL XENOVERSE se vrací ke slavným bojům série a to s&nb ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

999 Kč -75%

245 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku