Double Dragon, převratná a extrémně populární hra už od jejího představení na automatech v roce 1987, je nezpochybnitelnou kmotrou kooperativních mlátiček!

 

Vstupte do Double Dragon Trilogy, kompilace obsahující všechny díly oblíbené automatové série: Double Dragon, Double Dragon 2: The Revenge, a Double Dragon 3: The Rosetta Stone. První díl začíná ve chvíli, kdy se Billy a jeho bratr Jimmy, oba mistři bojových umění, vydávají zachránit Billyho přítelkyni Marian, která byla unesena gangem Black Shadows. Najdete tu všechny vaše oblíbené údery: údery, kopy, lokty, kolínka a celá řada ne-úplně-legálních zbraní.

 

Probojujte se všemi třemi tituly a těšte se z úžasnosti jedněch z nejpopulárnějších automatových her 80. let!Hlavní vlastnosti:

  • Dva herní režimy: "Arcade" (hrajte hru od začátku do konce a snažte se mít co nejvyšší skóre) a "Story" (odemykejte si nové úrovně a achievementy v průběhu hraní).
  • Nastavitelné ovládání (klávesnice & gamepad).
  • Tři úrovně obtížnosti: "easy" (jednodušší než původní obtížnost), "original" (stejná jako na automatu) a "expert" (skutečná výzva!).
  • Vyberte si mezi původním 8-bitovým soundtrackem a úplně novým, remasterovaným!
  • Vyberte si mezi původní grafikou a nebo video-filtrem.
  • Achievementy, žebříčky.
  • Kooperace (lokální i online).


Double Dragon Trilogy

Double Dragon, převratná a extrémně populární hra už od jejího představení na automatech v roce 1987, je nezpochybnitelnou kmotrou kooperativních mlátiček!   Vstupte do Double Dragon Trilogy, kompi ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

129 Kč -55%

58 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku