Ke spuštění vyžaduje základní hru DOOM na platformě Steam.

 

Doom®: Bloodfall™ je třetí a poslední DLC Pack, který obsahuje zcela nový obsah pro multiplayer několikanásobně oceněné střílečky z pohledu první osoby. Tři nové mapy, jeden nový hratelný démon, nová zbraň, nové vybavení a řada nových sad brnění, hacking modulů a mnoho dalšího. Bloodfall nabízí hráčům ještě více způsobů, jak rychle rozšířit a přizpůsobit své multiplayerové zkušenosti.

 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

 

Dominuj na třech nových mapách v módu pro více hráčů

 

Empyrean – bojuj ve věčné  aréně, která je udržována protichůdnými silami, zatímco pozlacené hradby se pomalu rozpadají.

 

Cementary  –  bojuj ve vnějším kruhu pekla, ve kterém je krajina zbudována výhradně z kostí, zubů a tkání.

 

Epidemic – připoj se k intenzivním bojům na UAC, který se kompletně změnil po neúspěšném vědeckém experimentu.

 

Hraj jako přízrak Pinky

 

Jako rychle a silně obrněný démon Pinky budeš mít dovednosti přízraku. Nepozorovaně se přibliž ke svým nepřátelům díky neviditelnosti nebo frontálně zaútoč na své nepřátele a smeť vše, co Ti stojí v cestě.

 

Vybav se granátometem

 

Využij tuto zbraň zakázanou UAC, odrážej granáty od stěn a způsob zkázu celé oblasti nebo použít alternativní režim střelby, odpal kouřové granáty, což umožňuje skrýt vaši pozici před nepřáteli.

 

Zlepši svoji mobilitu s postranními motory

 

Vyhýbej se kulkám a přidej třetí skok ve vzduchu díky tomuto kousku vybavení!

 

Odměň se posvěceným brněním kultisty

 

Chraňte své tělo a duši brněním posvěceném v chrámu a pokřtěném krví.

 

 

 

 

© 2016 Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media company. Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax and related logos are registered trademarks or trademarks of ZeniMax Media Inc. in the U.S. and/or other countries. DOOM, id, id Software, id Tech and related logos are registered trademarks or trademarks of id Software LLC in the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved.

DOOM Bloodfall

Ke spuštění vyžaduje základní hru DOOM na platformě Steam.   Doom®: Bloodfall™ je třetí a poslední DLC Pack, který obsahuje zcela nový obsah pro multiplayer několikanásobně oceněn& ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

409 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku