Hra roku 2012, Dishonored od Arkane Studios, a všechen přídavný obsah – Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches a Void Walker’s Arsenal – vycházejí v kompilaci Dishonored Definitive Edition. Užijte si Dishonored s veškerým přídavným obsahem a vylepšenou grafikou.

 

Dishonored

Pohlcující akční FPS Dishonored, která je nositelem více než 100 ocenění Hra roku – vás postaví do role zabijáka s nadpřirozenými schopnostmi, jehož pohání touha po pomstě. Pomocí flexibilního bojového systému, kterým se Dishonored vyznačuje, budete moci kreativně eliminovat své protivníky, zatímco budete kombinovat nadpřirozené schopnosti, zbraně a netradiční přístroje, které budete mít k dispozici. Sledujte své nepřátele pod rouškou tmy, nebo na ně rovnou bez milosti zaútočte s tasenými zbraněmi. Výsledek každé mise se bude odvíjet dle toho, jaká rozhodnutí v jejím průběhu učiníte.

 

The Knife of Dunwall

V DLC The Knife of the Dunwall se stanete legendárním zabijákem Daudem, který zavraždil Císařovnu. Po vraždě Cisařovny, která zcela změnila osud Dunwallu, se vydáváte na cestu za spasením. Získejte přístup k nový zbraním a nadpřirozeným schopnostem Dauda! Podíváte se také do dosud nenavštívených čtvrtí Dunwallu jako velrybí jatka Rothwild nebo střežená Právnická čtvrť.

 

The Brigmore Witcher

Příběh legendárního zabijáka Dauda pokračuje v epizodě The Brigmore Witchers. V této závěrečné epizodě Daudova dobrodružství se dostanete do sporu s válčícími gangy a nebezpečným klanem čarodějek z Brigmore. Opět zavítáte do neprobádaných čtvrtí Dunwallu, jako jsou Soukenické dílny a sídlo Brigmore, kde se setkáte s nadpřirozenými sílami, které otestují vaše schopnosti a zbraně na maximum.

 

Dunwall City Trials

Vstupte do Outsiderova světa v Dishonored: Dunwall City Trials, prvním obsahovém balíčku pro Dishonored, kritiky velmi dobře přijatou akční hru z vlastního pohledu od Arkane Studios. Vaše obratnost, plížení a bojové schopnosti budete moct otestovat na 10 různých mapách, které obsahují rozličné výzvy. Kreativně kombinujte vaše nadpřirozené schopnosti, zbraně a vybavení a eliminujte tolik cílů, kolik jen dokážete, bojujte s vlnami stráží, truchlících a rváčů, nebo likvidujte cíle v nekončící sérii drop assassinations. Dunwall City Trials také obsahuje novou sadu achievementů, trofejí i celosvětového online žebříčku nejlepších.

 

Void Walker’s Arsenal

Díky balíčku Void Walker's Arsenal získáte okamžitý přístup ke čtyřem obsahovým balíčkům dříve dostupným jen v předobjednávkách Dishonored. Balíčky nabízejí unikátní bonusy pro vaši postavu, sloty na kostěné amulety navíc a další.

 

© 2012 ZeniMax Media Inc. Vyrobeno ve spolupráci s Arkane Studios. Dishonored, Revenge Solves Everything, Arkane, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax a přidružená loga jsou registrovanými obchodními známkami nebo obchodními známkami ZeniMax Media Inc. v U.S.A. a nebo v jiných zemích. Všechny ostatní obchodní zmámky nebo obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.


Dishonored Game of the Year Edition

Hra roku 2012, Dishonored od Arkane Studios, a všechen přídavný obsah – Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches a Void Walker’s Arsenal – vycházejí v kompilaci Dishonored De ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

539 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku