DiRT Rally je nejrealističtější a vzrušující závodní hra v historii, svědčí miliony hráčů na 130 kilometrů tratí. Hra dokonale reprodukuje vzrušení z překonávání nebezpečné silnice závratnou rychlostí s vědomím, že jedna chyba může zničit vaše šance na dobrý výsledek.

 

Každá epizoda je k dispozici speciální test další dovednosti - pojede na sněhu, ledu, asfaltu, štěrku a v různých klimatických podmínkách. Když auto utrpí škodu a budete muset čelit následujících částech, váš tým se snaží, aby auto bylo konkurenceschopné. Každý závod je marathon výzvou pro koncentraci a dovednosti.

 

Hra obsahuje také Dirt Rally oficiálně licencovaný obsah World rallycrossu, umožňující směrování nejrychlejší terénních automobilů na světě a soutěžit s ostatními řidiči na několika trasách této kultovní série, a to jak pro jednoho hráče a multiplayer závodů.

 

Klíčové vlastnosti hry:

  • Legendární soutěžních vozů - ve hře DiRT Rally vyskytuje více než 40 legendární a nejznámější vozy minulosti a moderní doby, mezi kterými jsou vozidla očekávaných hráčů a auta jezdit v na konkrétní povrch.
  • Šest velkých shromážděních a více než 70 rychlostních zkoušek - Závod na blátivé velšských tratích, řecká štěrk a ledově studená asfaltová Monte Carlo. Zařaďte se na vrchol legendárního Pikes Peak prochází zasněžený Švédsko a obdivovat úchvatné scenérie ve Finsku.
  • Oficiální obsah FIA World Rallycross - Soutěžte o trasách Lydden Hill, Höljes a peklo za volantem šest nejrychlejších terénní vozidla a soutěžit s přáteli v dynamické a vzrušující multiplayer závodů, kde je boj „nárazník na nárazníku“.
  • Custom Racing - Route jakékoliv auto na jakékoliv trati - nastavení hry a soutěžit v závodech jedno- a vícestupňové.
  • Championship Rally - Začnete v dolní části závodního žebříčku a soutěžit v následujících závodech, sbírat body a peníze potřebné pro postup na vyšší úroveň hospodářské soutěže. Předvést perfektní jízdu a řídit harmonogram oprav pro přechod na špičkové závody a vyhrát největší ceny.
  • Vylepšení, opravy, konfigurace a ladění - Hra DiRT Rally je nejen stíhání - potřeba učinit rozhodnutí, pokud jde o opravy, aktualizace, konfigurace a ladění závodních dává hloubku a zavádí prvek strategie.
  • Náročné a nekompromisní driving modelu - Codemasters designéři kompletně přestavěna fyzika simulační Dirt Rally, odpovídajícím způsobem zachytit proměnnou jízdu na chodníku. Také vytvořil zcela nové modely diferenciálu, pérování, mapování motoru a turbo.
  • Vedení týmu - najímání a propouštění členů týmu, z nichž každá má specifické dovednosti, které mají vliv na dobu opravy určité prvky vozu. Když se získat nějaké zkušenosti, naučit je novým dovednostem a spolupracovat s cílem zlepšit svůj výkon v nadcházejících závodech.
  • Liga hráči - Soutěž se svými přáteli a vytvořit si vlastní závodní ligu. Přidejte se k existující nebo vytvořit vlastní ligu a spravovat v žádném případě.
  • Denní, týdenní a měsíční výzvy Online - proti celé komunity v řadě probíhající DiRT den, týden nebo měsíc výzev, pomocí kterého můžete získat kredity a zlepšit výkonnost vozu a týmové efektivity.

 

 

© 2015 Codemasters Software Company Limited (dále jen "Codemasters"). Všechna práva vyhrazena. "Codemasters" ®, "Ego" ®, logo Codemasters a "DiRT" ® jsou registrované ochranné známky vlastněné společností Codemasters. "Rally DiRT" ™ a "RaceNet" ™ jsou ochranné známky společnosti Codemasters. Všechny ostatní autorská práva a ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků a jsou použity na základě licence. Rozvinutý a publikoval Codemasters.

Tato hra není licencován nebo spojený s FIA nebo spřízněné společnosti. Neoprávněné kopírování, úpravy, pronájem, půjčování, re-prodej, použití pasáž, výběr poplatků za používání, přenos, kabelové vysílání, veřejné předvádění, šíření či extrakci tohoto výrobku nebo jakékoliv ochranné známky nebo autorského díla, které je součástí tohoto výrobku je zakázáno.

DiRT Rally

DiRT Rally je nejrealističtější a vzrušující závodní hra v historii, svědčí miliony hráčů na 130 kilometrů tratí. Hra dokonale reprodukuje vzrušení z překonáván&i ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

776 Kč -3%

747 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku