Her zasazených do vesmíru je spousta a spousta z nich se omezuje na příběhy, lodě a bitvy ve stylu Hvězdných válek. Devouring Stars je zcela novým pokusem o posunutí hranice „vesmírných“ her, protože se zaměřuje na děsivou krásu a poezii vzdálených hvězd, černých děr a záhadných koutů našeho univerza. Představte si, že byste mohli doslova pohnout se hvězdou. Představte si, že jste entita o velikosti celé galaxie.

 

Devouring Stars je strategie s prvky prozkoumávání vesmíru a se spoustou řeckých bohů. V Devouring Stars hrajete za kmen božských entit uvězněných v Tartaru, což je kout univerza nacházející se pod peklem ve vzdálenosti zhruba jako nebe nad ním. Jdou po vás čtyři konkurenční kmeny a vás osud je jen ve vašich rukou. Jakým směrem se ale bude odvíjet? Devouring Stars využívá několik unikátních mechanismů k nevšední kombinaci RTS a hry, ve které prozkoumáváte vesmír. Vaše entity mají schopnost „pozřít“ hvězdná pole a vytvářet dynamické mlhoviny, které je ochrání. Nenajdete tu žádných strom technologií nebo budování staveb, vaše entity se však dokážou spojovat a vytvářet složitější celky se speciálními schopnostmi. Od entit, se kterými do hry vstoupíte, se odvíjejí strategické možnosti. Během hry budete mít možnost volit jiné strategie a ty dále rozvíjet.

 

Hra Devouring Stars je inspirována především knihou Ilium Dana Simmonse a také hrami, jako jsou Homeworld, Eufloria, Starcraft a Faster Than Light.

 

VLASTNOSTI:

 

  • Spojením čtyř základních entit (země, voda, vzduch, oheň) můžete odemknout až 15 složitějších entit.
  • Každá z pokročilých entit má své specifické vlastnosti, jako je zmrazování nepřátel, ovládání, útoky z dálky…
  • Hvězdná pole jsou generována a nabízejí cenou řadu krásných a vyvážených herních map.
  • Tisíce různých prostředí díky náhodně generovaným situacím.
  • Přímý útok, úniková trasa, odklonění… Existuje spousta cest, jak hru projít. Odvíjejí se od vašich strategických možností, entit a nepřátel.
  • 4 nepřátelské kmeny se specifickými vlastnostmi a chováním.
  • Unikátní částicový systém dokáže zobrazit tisíce dynamických hvězd.
  • Několik dobře schovaných tajemství…


Devouring Stars

Her zasazených do vesmíru je spousta a spousta z nich se omezuje na příběhy, lodě a bitvy ve stylu Hvězdných válek. Devouring Stars je zcela novým pokusem o posunutí hranice „vesmírných& ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

189 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku