Autoři inovativních filmových adventur Fahrenheit a Heavy Rain představují svoji novou hru. V Detroit: Become Human dojde ke vzpouře androidů, které lidstvo používá jako levnou a postradatelnou pracovní sílu. Android Marcus se stane vůdcem povstání a bude pouze na vašich rozhodnutích, jak futuristický příběh plný emocí dopadne.
Navštivte Detroit roku 2038 – město omlazené zavedením vysoce pokročilých androidů, kteří jsou tu jen proto, aby sloužili lidstvu. Ale to vše se změní. Vžijte se do kůže tří odlišných androidů ve chvíli, kdy tento překrásný nový svět balancuje na okraji chaosu. Vaše rozhodnutí dramaticky pozmění vývoj herního příběhu. Čekají vás tisíce voleb a desítky možných konců, jak tedy ovlivníte budoucnost Detroitu?
Vstupte do světa, kde morální dilemata a obtížná rozhodnutí mohou zotročené androidy změnit na revolucionáře, kteří promění svět. Poznejte, co znamená být člověkem z pohledu outsidera – a podívejte se na svět očima stroje.

Klikněte zde pro otestování Vašeho počítače

Minimální požadavky:

CPU: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350, 4.2 GHz
CPU SPEED: Info
RAM: 8 GB
OS: Windows 10 (64 bit)
VIDEO CARD: 3 GB Nvidia GeForce GTX 780 or AMD Radeon HD 7950
PIXEL SHADER: 5.0
VERTEX SHADER: 5.0
DEDICATED VIDEO RAM: 3072 MB

Doporučené požadavky:

CPU: Intel Core i5-8400 @ 2.8GHz or Ryzen 5 1600
CPU SPEED: Info
RAM: 16 GB
OS: Windows 10 (64 bit)
VIDEO CARD: 4 GB Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580
PIXEL SHADER: 5.1
VERTEX SHADER: 5.1
DEDICATED VIDEO RAM: 4096 MB

  1. V internetovém prohlížeči si otevřete webové stránky služby Epic Games a vytvořte si účet. V případě, že už ve službě Epic Games účet vytvořený máte, tento bod můžete vynechat.
  2. Stáhněte si instalační balíček služby Epic Games a aplikaci nainstalujte na svůj počítač. V aplikaci se přihlašte do Vašeho účtu.
  3. Po přihlášení v aplikaci klikněte na svou přezdívku v levém dolním rohu okna a v menu zvolte „Redeem Code“.
  4. V aktivačním okně zkopírujte do patřičného pole Váš aktivační kód a pokračujte v aktivaci kliknutím na tlačítko „Redeem“.
  5. Jakmile dojde k úspěšné aktivaci kódu, budete vyzvání ke stažení hry skrze službu Epic Games. Hru budete moci nalézt v knihovně Vašich her, odkud budete mít možnost hru spustit a kdykoliv znovu nainstalovat.

DETROIT Become Human

Autoři inovativních filmových adventur Fahrenheit a Heavy Rain představují svoji novou hru. V Detroit: Become Human dojde ke vzpouře androidů, které lidstvo používá jako levnou a postradatelnou pracovní sílu. Android Marcus se stane vůdcem povstání a bude pouz ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Přímé stažení

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

1 199 Kč -23%

918 Kč

+49 Kč

+49 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku