Po nekonečném pádu silnou magnetickou bouří... jste se probudili.

 

Vaše paměť je prázdná a vy začínáte prozkoumávat svět kolem sebe. Cosi nebo kdosi vás nutí jít výš a výš. Najednou spatříte obrovskou věž vystupující z mlhy. Brzy pochopíte, že pokud chcete odpovědi na vaše otázky, musíte se vyšplhat až na její špičku.

 

Bohužel to není až tak jednoduchý úkol. Věž je střežena hi-tech bezpečnostními systémy poskládané do komplexních zařízení, smrtícími lasery a roboty neustále sledujícími každý váš pohyb.

 

Jestliže chcete přežít, musíte zužitkovat všechny vaše schopnosti (skákání, dvojskoky, srážení a další) a dobře využít váš SwitchGun, který dokáže zapnout nebo vypnout pasti a roboty, abyste se dostali až na vrchol Věže a odhalili tajemství jejího původu.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Prozkoumejte tajemný svět poskládaný z ohromujících propracovaných úrovní s labyrinty tajných chodeb k nalezení.
  • Odemkněte si nové schopnosti a vylepšení, abyste se dostali do dalších částí Věže.
  • Vyzvěte vaše přátele a porazte je v žebříčcích Speedrun režimu, kde se počítá každá setina sekundy.
  • Odhalte tajemství Věže sbíráním částí paměti jejich dřívějších obyvatel a také nových úrovní a hudby do Speedrun režimu.

 

 

5 Bits Games Copyright © 2014. DeadCore je registrovaná ochranná známka 5 Bits Games. vydává a distribuuje BANDAI NAMCO GAMES Europe S.A.S.


DeadCore

Po nekonečném pádu silnou magnetickou bouří... jste se probudili.   Vaše paměť je prázdná a vy začínáte prozkoumávat svět kolem sebe. Cosi nebo kdosi vás nutí jít výš a výš. Najednou spatříte obrovskou věž vystupující z mlhy. Brzy pochopíte, že pokud chcete ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

249 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku