V Dead by Daylight se ocitáte ve hře na kočku a myš. V roli přeživších nikdy nebudete vědět, co proti vám stojí a každý zabiják bude unikátní. Jednou můžete být v relativním bezpečí uvnitř domu, jindy naopak - někteří zabijáci mohou procházet zdmi. Vývojáři si zakládají na tom, že tady nebudete nikdy v bezpečí.

 

Zabiják se od přeživších liší nejen vzhledem, ale i stylem hraní. Je silnější, rychlejší a má své speciální schopnosti. V roli vraha nahlížíte na hru z pohledu vlastních očí, zatímco přeživší vidí svět z pohledu třetí osoby. Tím pádem má přeživší o situaci kolem sebe větší přehled a díky kameře umístěné vzadu za postavou může například nakukovat za rohy, což zabiják nemůže.

V roli přeživších používáte výbavu, kterou máte po ruce, a v případě nouze lze improvizovat, sáhnout po předmětech v prostředí a třeba se tak dostat z rajónu zabijáka pryč. Míra spolupráce s ostatními parťáky záleží jen na vás. Klidně můžete být kamarádi a pomáhat si, ale ve výsledku je to hra o přežití. Pokud tedy zahodíte poslední zbytky lidskosti a zábran, můžete kolegu podrazit, obětovat ho a dočasně si zachránit svůj krk.

Dead by Daylight se chlubí procedurálně generovaným prostředím a tak nejste omezeni pouze na několik předpřipravených multiplayerových úrovní. Chybět nemá ani systém progrese, odemykání si věcí, kompetitivní žebříčky a všechny podobné nezbytnosti multiplayerových akcí.

 

Klikněte zde pro otestování Vašeho počítače

Minimální požadavky:

Operační systém: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8 & Windows 8.1)
Procesor: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8120
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: DX11 Compatible GeForce GTX 460 1GB or AMD HD 6850 1GB
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 15 GB volného místa
Zvuková karta: DX11 compatible

Doporučené požadavky:

Operační systém: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8 & Windows 8.1 or above)
Procesor: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8300 or higher
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: DX11 Compatible GeForce 760 or AMD HD 8800 or higher with 4GB of RAM
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 15 GB volného místa
Zvuková karta: DX11 compatible

Dead by Daylight

V Dead by Daylight se ocitáte ve hře na kočku a myš. V roli přeživších nikdy nebudete vědět, co proti vám stojí a každý zabiják bude unikátní. Jednou můžete být v relativním bezpečí uvnitř domu, jindy naopak - někteří zabijáci mohou procházet zdmi. Vývojáři si ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

294 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku