Ztracená kolonie na vzdálené planetě.

Kolonie lidstva ve stínu vzpomínek, šílenství a konspirace.

Lidé z kolonie nadále neodpovídají na pokusy o komunikaci.

 

Znepokojení o bezpečí investice, specialista oddělení lidských zdrojů, Elizabeth Woolgather je korporací vyslána na planetu Ancyra zjistit a podat zprávu svým nadřízeným. Bohužel příliš rychle zjistí, že „vědět“ může být nebezpečné.

 

De-Void je výpravná hra z prvního pohledu, kde hráč prozkoumá záhadné okolnosti zmizení osádky vzdálené vesmírné kolonie. Navzdory jejich zmizení se kolonie a přilehlé oblasti stále zmítá ozvěnami myšlenek a emocemi osádky. Za pomoci umělé inteligence jménem Wilco musí Elizabeth interpretovat tyto vzpomínky a poskládat kousky skládačky. Zanedlouho Elizabeth zjistí přítomnost něčeho prastarého, nemožného a velice znepokojujícího.

 

De-Void je příběh lidstva ztraceného v hlubokém vesmíru, ale pod povrchem leži komplexní příběh konspirací, zrady a šílenství.

 

Na planetě Ancyra neexistují žádné lehké odpovědi.

 

Klíčové prvky:

  • Adventura z prvního pohledu.
  • Rozsáhlý svět k prokoumání v detailně zpracované vesmírné stanici, mimozemských základen, pouští, ubytovny kolonistů a armádní základny.
  • Rozšifrujte videa a poznámky kolonistů a odhalte celý příběh.
  • Zkoumejte svět skrze oči Wilco, kyborga s umělou inteligencí s úkolem pomoci Vám zjistit, cos e stalo s kolonisty.
  • Steam achievementy, Karty a podporu Game Controlleru.

 

DeVoid

Ztracená kolonie na vzdálené planetě. Kolonie lidstva ve stínu vzpomínek, šílenství a konspirace. Lidé z kolonie nadále neodpovídají na pokusy o komunikaci.   Zne ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

199 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku