K hraní je zapotřebí mít základní hru Darkest Dungeon aktivní v knihovně služby Steam. 

 

 

Pokud vás hned napadli vetřelci, tak zrovna ti v hrůzném fantasy středověku nepřistáli. Co tu ale přistálo dosti nevybíravým způsobem, je kometa. Mimozemský kus kamene se usadil na Millerovo farmě a svou září oslepil všechny svědky.

Oslepení by až tak nevadilo, tedy hlavně širokému okolí. Jenže dopad komety měl ještě jeden neblahý účinek na farmáře, kteří jaksi přišli o svou lidskost a stali se hrozbou. Nyní se toulají poblíž zdevastovaného mlýna a krvavým způsobem šíří vliv zářné komety.

The Color of Madness nabídne nový typ questů, ve kterých je vaším úkolem přežít co nejvíce vln nepřátel. Kamarádům se pak pochlubíte s vaším číslem zabitých. Zbývá už jen zmínit novou řádku trinketů, které si pořídíte u obchodníka za třpytivé úlomky z komety.

 

Darkest Dungeon: The Color of Madness*

K hraní je zapotřebí mít základní hru Darkest Dungeon aktivní v knihovně služby Steam.      Pokud vás hned napadli vetřelci, tak zrovna ti v hrůzném fantasy středověku nepřistáli. Co tu ale přistálo dosti nevybíravým způsobem, je kometa. Mimozemský kus kame ...

Anglická lokalizace

GetYourGift

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

136 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku