V third-person akci DARK se převtělíte do role upíra, který musí rozkrýt tajuplnou korporaci Geoforge. Za pomoci smrtících bojových chvatů a stealth skillů budete brouzdat futuristickým městem, které vývojáři z Realmforge stylizovali jako celshadovaný techno svět, konverzovat tu s NPC a řešit drobné questy.

Své nepřátele (ghouly, policejní jednotky i další upíry) budete nejčastěji zabíjet ze stínů, abyste se jich zbavili potichu, ale i lovec se často stane kořistí, varují autoři.

Vaše postava se bude v průběhu hry neustále zlepšovat a osvojovat si nové skilly - například kolem sebe udělá kouřový efekt a nepozorovaně zmizí. Ať už budete zrovna v muzeu, mrakodrapu, nočním klubu nebo na hradě.

Dark

V third-person akci DARK se převtělíte do role upíra, který musí rozkrýt tajuplnou korporaci Geoforge. Za pomoci smrtících bojových chvatů a stealth skillů budete brouzdat futuristickým městem, které vývojáři z Realmforge stylizovali jako celshadovaný techno ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

92 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku