Paradox Development Studio přináší pokračování jedné z nejpopulárnějších strategických her v historii. Crusader Kings III je dlouho očekávaný nástupce legendárních historických grand strategií, které nabízejí jedinečný zážitek s cela jedinečnou hratelností. Zajistěte úspěch svého rodu!

 

Klikněte zde pro otestování Vašeho počítače

Minimální požadavky:

CPU: Intel® iCore™ i5-750 or Intel® iCore™ i3-2120, or AMD® Phenom™ II X6 1055T
RAM: 4 GB
OS: Windows® 8.1 64 bit or Windows® 10 Home 64 bit
VIDEO CARD: Nvidia® GeForce™ GTX 460, or AMD® Radeon™ R7 260X or AMD® Radeon™ HD 6970, or Intel® Iris Pro™ 580
PIXEL SHADER: 5.0
VERTEX SHADER: 5.0

Doporučené požadavky:

CPU: Intel® iCore™ i5- 4670K or AMD® Ryzen™ 5 2400G
RAM: 8 GB
OS: Windows® 10 Home 64 bit
VIDEO CARD: Nvidia® GeForce™ GTX 1650
PIXEL SHADER: 5.1
VERTEX SHADER: 5.1
DEDICATED VIDEO RAM: 4096 MB

  1. V internetovém prohlížeči si otevřete webové stránky služby Steam a vytvořte si účet. V případě, že už ve službě Steam účet vytvořený máte, tento bod můžete vynechat.
  2. Stáhněte si instalační balíček služby Steam a aplikaci nainstalujte na svůj počítač. V aplikaci se přihlašte do Vašeho účtu.
  3. Po přihlášení v aplikaci zvolte záložku „Knihovna“, v levém dolním rohu okna zvolte „Přidat hru“ a v menu „Aktivovat produkt ve službě Steam“.
  4. Aktivační okno proklikejte až do bodu, kdy po Vás bude vyžadováno vepsání aktivačního kódu, a do pole zkopírujte Váš zakoupený kód ke hře, poté potvrďte.
  5. Jakmile dojde k úspěšné aktivaci kódu, budete vyzvání ke stažení hry skrze službu Steam. Hru budete moci nalézt v knihovně Vašich her, odkud budete mít možnost hru spustit a kdykoliv znovu nainstalovat.

Videonávod naleznete zde.

Crusader Kings 3

Paradox Development Studio přináší pokračování jedné z nejpopulárnějších strategických her v historii. Crusader Kings III je dlouho očekávaný nástupce legendárních historických grand strategií, které nabízejí jedinečný zážitek s cela jedinečnou hratelností. Za ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

949 Kč -11%

838 Kč

+49 Kč

+49 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku