Třetí pokračování taktické série jde ve šlépějích svých předchůdců. Přináší stejný herní model dobře známý z předchozích dílů, přibližně stejnou obtížnost a trochu inovovanou grafiku. 

Asi nejvýraznější změnou je, že ve třetím pokračování nás opustili někteří veteráni předchozích dílů - řidič, agentka a populární pes. Další změnou je mnohem výraznější akční pojetí. Spoustu situací je prostě nutné řešit palebnou silou. V celkem velké míře se zde objevují spojenečtí vojáci (ti zde už ale byli i ve druhém díle) a časový limit na splnění některých úkolů. Dlouhodobější akce jednoho vojáka zde není výjimkou. 

Další změnou oproti minulým dílům je rozdělení misí na 3 na sobě nezávislé kampaně, které sledují nějaký jednotný cíl - Stalingrad, Normandii, střední Evropu. Mise jsou vskutku různorodé a vyzkoušíte si atentát, ochranu generála, přepadení vlaku, sabotáže a mnoho dalšího. Úkoly jsou tedy celkem nápadité, ostatně, jak už je u Commandos zvykem. Není jich však tolik, což má spolu s obecně akčnějším pojetím za následek podstatně kratší herní dobu než u předchůdců.

Commandos 3 Destination Berlin

Třetí pokračování taktické série jde ve šlépějích svých předchůdců. Přináší stejný herní model dobře známý z předchozích dílů, přibližně stejnou obtížnost a trochu inovovanou grafiku.  Asi nejvýraznější změnou je, že ve třetím pokračování nás opustili někteří ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

48 Kč -14%

41 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku