"Hra Sid Meier’s Civilization VI, která byla na výstavě E3 ověnčena 15 cenami, a to včetně cen za nejlepší hru na PC a nejlepší strategickou hru, představuje další mezník v populární sérii Civilization, které se po celém světě prodalo více než 35 milionů kopií, mezi nimiž nechybí ani 8 milionů kopií Civilization V.

Civilization, kterou na svět přivedl legendární herní designér Sid Meier, je tahovou strategickou hrou, ve které je vaším úkolem vybudovat impérium, které odolá i zubu času. Staňte se vládcem světa a proveďte svou civilizaci od doby kamenné po dobu digitální. Veďte válečná tažení i diplomatické rozhovory, rozšiřujte svou kulturu, utkejte se s nejslavnějšími vůdci historie a pokuste se vytvořit tu nejúchvatnější civilizaci, jaká kdy spatřila tvář světa.

Civilization VI přichází s novými způsoby, jak se stát součástí vlastního světa: města lze nyní rozšiřovat po celé mapě, aktivní výzkum technologií a kultury otevírá nové možnosti a soutěživí vůdci se budou hnát za svými vlastními úkoly odpovídajícími jejich historickému vlivu – dosáhněte vítězství ve hře jedním z pěti možných způsobů. "

 

 

Klikněte zde pro otestování Vašeho počítače

Minimální požadavky:

Operační systém: Windows 7x64 / Windows 8.1x64 / Windows 10x64
Procesor: Intel Core i3 2.5 Ghz or AMD Phenom II 2.6 Ghz or greater
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: 1 GB & AMD 5570 or nVidia 450
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 12 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible Sound Device
Dodatečné poznámky: Initial installation requires one-time Internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, Microsoft Visual C++ 2012 and 2015 Runtime Libraries, and Microsoft DirectX. Internet connection and acceptance of Steam™ Subscriber Agreement required for activation. See www.steampowered.com/agreement for details.

Doporučené požadavky:

Operační systém: Windows 7x64 / Windows 8.1x64 / Windows 10x64
Procesor: Fourth Generation Intel Core i5 2.5 Ghz or AMD FX8350 4.0 Ghz or greater
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: 2GB & AMD 7970 or nVidia 770 or greater
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 12 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible Sound Device

Civilization VI

"Hra Sid Meier’s Civilization VI, která byla na výstavě E3 ověnčena 15 cenami, a to včetně cen za nejlepší hru na PC a nejlepší strategickou hru, představuje další mezník v populární sérii Civilization, které se po celém světě prodalo více než 35 milionů kopií ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání do 24hod.

336 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku