Balíček obsahuje:

  • Základní hru Civilization V
  • Datadisk Civilization V: Gods and Kings a všechny dostupné přídavky do hry výjma Brave new world.

Pátý díl jedné z nejúspěšnějších a nejuznávanějších strategií přináší nejzásadnější novinku od prvního dílu a tou je změna hracích políček ze čtverců na šestiúhelníky, nebo také hexagon, které jsou známé ze stolních her, nebo hardcore vojenských strategií, jako je Panzer General.

Další novinkou jsou plně animování vládci civilizací, kteří k hráčům přemlouvají přes diplomatická vyjednávání plně namluvenou řečí ve svém mateřském jazyce. Tedy egyptský faraon říká egyptsky, ruský car rusky atd..

Válčení mezi říšemi je velkolepější, díky jednotkám, které dominují svému území a samotný boj je ještě intenzivnější a vzrušující, než kdykoli předtím. Vývojáři si dali záležet, aby principy hry zůstaly stále hluboké, a přitom se Civilizace přiblížila i nováčkům na poli budovatelských strategií. K tomu přispívá příjemnější interface, který byl od Civilization 4 zcela změněn směrem k jednoduchosti. Avšak ani zkušení hráči si nemusí vzdychat, protože možnost zapnout si všechny volby a statistiky tu stále je.

Civilization V Gold Edition

Balíček obsahuje: Základní hru Civilization V Datadisk Civilization V: Gods and Kings a všechny dostupné přídavky do hry výjma Brave new world. Pátý díl jedné z nejúspěšnějších a nejuznávanějších strategií přináší nejzásadnější novinku od prvního dílu a ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

504 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku