Cities: Skylines je moderní variací na klasický žánr městských simulací. Hra rozšiřuje nadšení a obtíže z budování, respektive udržování skutečného města o nové prvky a zároveň rozšiřuje již etablované funkce budovatelských strategií.

 

Díky tomu, že za ní stojí tvůrci série Cities in Motion, se hra může pochlubit plně funkčním systémem městské dopravy. Nabízí také možnost upravit hru modifikacemi a přizpůsobit ji tak svému stylu, coby protiváhu vůči mnohovrstevné a náročné simulaci. Omezeni jste jen vaší představivostí, tak převezměte kontrolu nad městem a vydejte se vstříc nebesům!

 

Hlavní prvky

Několikastupňová, náročná simulace: Budování města od zelené louky se člověk snadno naučí, ale je obtížné stát se stavitelským mistrem. Coby starosta města budete čelit výzvě základních požadavků, jako je systém vzdělávání, vodovod, elektrická síť, police, hasiči, zdravotní péče, ekonomika a mnoho dalšího. Občané vašeho města dokážou s vážností a nádechem autenticity reagovat na řadu scénářů, které vás mohou ve hře potkat.

 

Propracovaná simulace dopravy

Bohaté zkušenosti týmu Colossal Orders se sérií Cities in Motion našly v propracovaném systému dobré využití.

 

Čtvrti a nařízení

Nebuďte jen administrátorem na městském úřadě. Rozdělování města na čtvrti a vydávání nařízení pro ně určená, má za následek, že se postupně stanete starostou svého vlastního města.

 

Rozsáhlá podpora modifikací

Stavějte nebo vylepšujte existující mapy a struktury a ty pak můžete importovat do hry nebo je sdílet.

 

 

Minimální požadavky:

Operační systém: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
Procesor: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB or ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 4 GB volného místa

Doporučené požadavky:

Operační systém: Microsoft Windows 7/8 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5-3470, 3.20GHz or AMD FX-6300, 3.5Ghz
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: nVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB or AMD Radeon HD 7870, 2 GB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 4 GB volného místa

Cities: Skylines

Cities: Skylines je moderní variací na klasický žánr městských simulací. Hra rozšiřuje nadšení a obtíže z budování, respektive udržování skutečného města o nové prvky a zároveň rozšiřuje již etablované funkce budovatelských strategií.   Díky tomu, že za ní s ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

156 Kč -5%

148 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku