Pro aktivaci a hraní rozšíření je potřeba základní hra Cities: Skylines!

Rozšíření After Dark přinese nové funkce, jak pro hráče, kteří si rozšíření zakoupí, tak i pro ty, kteří se nerozhodnou dále investovat do hry.

U placené verze rozšíření navíc ke všem novinkám zdarma budete navíc moci stavět věznice, mezinárodní letiště, autobusová nádraží či cyklistické stezky a pruhy v silnicích. Také se můžete dočkat čtvrtí zaměřených na turistický ruch a noční život!

Zdarma po vydání do hry bude přidána vylepšené zpracování kriminality i ekonomie. Dále se dočkáte 70 nových druhů budov a hlavně denního nočního cyklu (kdy v noci narůstá kriminalita).

Cities: Skylines - After Dark

Pro aktivaci a hraní rozšíření je potřeba základní hra Cities: Skylines! Rozšíření After Dark přinese nové funkce, jak pro hráče, kteří si rozšíření zakoupí, tak i pro ty, kteří se nerozhodnou dále investovat do hry. U placené verze rozšíření navíc ke všem n ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

165 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku