Chivalry: Medieval Warfare je first-person bojová hra s důrazem na multiplayer. Hratelnost sestává z krvavých bitev, prezentovaných ve stylu historických velkofilmů typu Království Nebeskénebo Statečné Srdce. Hra má vytvářet dojem intenzivních bojových střetů jako z filmu 300, avšak s historicky akurátními hmotnými reáliemi. To už se netýká názvů království a frakcí, které jsou, podobně jako ty v Mount&Blade (2008), smyšlené. 

Původně Source modifikace se nezaobírá s příběhem a jde rovnou na věc. Stačí si vytvořit postavu a jste připraveni zúčastnit se líté řeže. K dispozici je nespočet středověkých zbraní, od mečů až po luky. Svojí postavu si můžete odít podle svého gusta do lehkých nebo těžkých zbrojí různých druhů. V samotné bitvě pak záleží především na individuálním umu. Déle přežije zkušený hráč, který si osvojil účinné taktiky. 

To však neznamená, že teamová spolupráce mezi hráči není důležitá, ta je k dosažení vítězství naopak nezřídka nutností. Společně s přáteli můžete za pomoci příslušných obléhacích zbraní dobývat hrady, či napadat vesnice. Hlavním tahákem hry je právě multiplayer až pro 64 hráčů, se kterými se utkáte na jednom ze sedmi rozlehlých a propracovaných bojišť. Sólisté a nováčci si mohou zabojovat s boty o stejně vysokých počtech.

Chivalry Medieval Warfare

Chivalry: Medieval Warfare je first-person bojová hra s důrazem na multiplayer. Hratelnost sestává z krvavých bitev, prezentovaných ve stylu historických velkofilmů typu Království Nebeskénebo Statečné Srdce. Hra má vytvářet dojem intenzivních bojových střetů ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

184 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku