Obléhat hrady a vznášející se nad obcí. Chivalry: Medieval Warfare je simulace boje s pohled z první osoby pohledu určené pro více hráčů hraní. Nelítostný boj on-line pohybuje účastníky do centra středověkého bojiště. Hra je inspirována filmy jako „300“, „Gladiátor“ a „Statečné srdce - Statečné srdce“ a nabízí hráčům epos známý pro velkou obrazovku.

 

Hra je založena na dovednostech hráčů a nabízí výhled na first-person pohled, ale místo toho, pušek a granátů, účastníci mají k dispozici meči, štíty, palcáty, bojové osy a dlouhé luky. Během dynamických online bitev, které se konají ve fiktivní, ale realisticky zobrazené, brutální svět, mohou hráči obléhat hrady, středověké vesnice napadnout a dobýt slávu bojovat v aréně s až 32 hráčů.

 

Klíčové vlastnosti:

  • Rozšířený bojový systém nabízí hráčům širokou škálu možných reakcí během střetů.
  • Upravte své útoky a bloky v reálném čase pomocí myši, aby plně kontrolovat průběh bojů.
  • Použijte celý arzenál 60 smrtících zbraní z os a broadswords boj s dlouhými luky a oštěpy.
  • Dynamický systém úkolů zakotvuje taktiku týmu a strategii - vyhrát, hráči musí tlačit na bránu, napadnou vesnici a eliminovat aristokraty patřící na opačnou stranu.
  • Používat různé obléhací zbraně, mezi nimiž jsou katapulty a vařícím oleji, balistu a berany.
  • Rozsáhlé, detailní prostředí, vezme hráče v realistickém a pohlcující středověkém světě.
  • Schopnost hrát v režimu offline umožňuje, abyste se seznámili s ovládacími prvky a hraní před začátkem skutečného boje.

Chivalry Medieval Warfare (PC) DIGITAL

Obléhat hrady a vznášející se nad obcí. Chivalry: Medieval Warfare je simulace boje s pohled z první osoby pohledu určené pro více hráčů hraní. Nelítostný boj on-line po ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

248 Kč -21%

194 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku